Interjeras

Kaip pasirinkti komodą svetainei?

Svetainės kambarys, tai lankomiausia ir matomiausia namų erdvė. Todėl šį kambarį norime įsirengti jaukiai ir patogiai. Kruopščiai renkamės madingus minkštuosius baldus, ieškome funkcionalių sekcijų, deriname aksesuarus ir stiliaus detales. Tuo siekiame susikurti išskirtinio stiliaus  interjerą, kuris džiugintų šeimos narius ir svečius. Tačiau nemažiau svarbu ir palaikyti tvarką patalpoje, kurioje laiką leidžia daugiausia žmonių. Visi turime suvenyrų, nuotraukų, žvakidžių ar šviestuvų, kuriuos norime matyti, naudoti ir rodyti svečiams. Taip pat turime ir daiktų, kuriuos naudojame kasdien, todėl norime juos visada turėti po ranka. Taigi, kad svetainė netaptų įvairių daiktų maišalyne, reikalingi baldai norimam stiliui sukurti ir palaikyti tvarkai. Komodos yra nedideli, bet dailūs ir kompaktiški baldai. Jas galima pritaikyti bet kuriame kambaryje: svetainėje, vaikų kambaryje, miegamajame ar prieškambaryje.

Kokią komodą rinktis svetainei?

  • Komodą svetainėje derinkite prie bendro kuriamo kambario stiliaus. Internetinėje parduotuvėje rasite įvairių spalvų ir stilių komodų. Platus spalvų pasirinkimas nuo šviesių pastelinių, iki tamsių, sodrių spalvų. Siūlomos ir įprastai atrodančios, minimalistinio stiliaus, visur lengvai pritaikomos komodos, ir išskirtiniam stiliui kurti skirtos, kombinuotos iš skirtingų faktūrų su įmantriomis detalėmis.
  • Jei turite didelę svetainės erdvę, galite pasistatyti didelę komodą. Ant jos stalviršio galėsite susidėti suvenyrus, žvakides ar šviestuvus. Stalčiuose sutalpinsite patalynę, drabužius ar kitus daiktus.
  • Nedidelei svetainei galite rinktis siaurą komodą. Arba kambario erdvėje įkomponuoti kelias siauras komodas. Jų stalčiuose susidėsite įvairias reikalingas smulkmenas. Mažoje svetainėje  puikiai derės ir žema dviejų stalčių komoda.
  • Ypač patogios komodos su stalčiais ir durelėmis. Jos padeda kurti unikalų interjerą, bet kartu yra funkcionalios ir patogios.
  • Komodos su aukštomis kojomis teikia kambariui lengvumo, tampa moderne interjero detale.

Komodos dabar jau yra ne tik baldas skirtas daiktų laikymui, tai ir skoningas svetainės stiliaus elementas. Jos yra praktiškos, bet kartu ir elegantiškos. Komodos pabrėžia unikalų kambario stilių ir tuo pat metu padeda palaikyti tvarką. Patvari iš kokybiškų medžiagų pagaminta komoda gali tarnauti ilgus metus.