Grožis

Plaukelių šalinimas cukraus pasta – kaip jis atliekamas?

Gali būti sunku patikėti, kad tai, ką žinome ir mylime kaip geriausias rytinės kavos bendrininkas, gali padėti atsikratyti nepageidaujamų plaukų. Bet kaip? Pirmiausia nuvaloma odos sritis, kuri bus depiliuojama cukraus pasta. Tada užtepama miltelių, suteikiančių tam tikrą atstumą tarp odos ir cukraus pastos. Kai oda yra paruošta, cukraus pasta formuojama, kol ji šiek tiek šilta ir užtepama ant odos nuo plaukų augimo. Tada išdžiūvusi pasta nubraukiama ta pačia plaukų augimo kryptimi. Taip, viskas! Nereikia audinio juostelių ar pagaliukų. Kaip ir pešiojant, laikui bėgant (ir nuosekliai prižiūrint) plauko folikulo pažeidimas gali sulėtinti plaukų augimą.  Dar geriau, kad augantys plaukai gali būti plonesni, plonesni ir retesni. Vienas įspėjimas: jums reikės maždaug aštuntojo iki ketvirtadalio centimetro plaukų augimo, kad cukrus galėtų sugauti plaukus. Kaip ir depiliacija vašku, tarp susitikimų turėsite susitvarkyti su nedideliu pūkeliu.

Kokias kūno vietas galima cukruoti?

Cukraus pasta yra pakankamai švelni jautriai odai ir gali būti tepamas ant bet kurios kūno dalies (iš esmės visur, kur norite vaškuoti). Patyręs estetikas gali pacukruoti pažastis per mažiau nei penkias minutes. Rankos: Priklausomai nuo plaukų ilgio (ir nuo to, ar skutatės šią vietą), rankų cukravimas gali užtrukti apie 30 minučių. Bikinis / braziliškas: nors šią sritį vis tiek galima cukruoti per mėnesio ciklą, jūsų oda gali būti jautresnė. Ši sritis paprastai užtrunka nuo 30 iki 45 minučių iki cukraus.

Išsiaiškinkime vieną dalyką: plaukelių šalinimas cukraus pasta tikrai nekenkia. Be to, daugeliui žmonių tai atrodo mažiau skausminga nei plaukų šalinimas vašku. Cukraus pasta  neprilimpa prie gyvų odos ląstelių – tik prie plaukų ir negyvų odos ląstelių – tai reiškia mažiau dirginimo ir diskomforto. Kadangi plaukelių šalinimas pasta gali ploninti plaukus ir pažeisti plaukų folikulus, laikui bėgant procedūra bus mažiau skausminga. Depiliacija kaina skirtis priklausomai nuo pasirinktos depiliavimo zonos.