Interjeras

Stiklo plėvelės namų interjerui

Dekoratyvinės langų plėvelės klijavimas gali labai pakeisti stiklą arba komercinių pastatų langus. Nesvarbu, ar programos tikslas yra padidinti privatumą, prekės ženklą ar papuošimą, yra sprendimas tiek vidaus, tiek išorės reikmėms.

Dekoratyvinės langų plėvelės nuobodžią aplinką gali paversti tuo, ko tik norite. Galimas didžiulis matinių dekoratyvinių langų plėvelių asortimentas, pasižymintis nuostabia apdaila ir skaitmeniniu spausdinimu.

Saulės kontrolės langų plėvelės

Saulės arba saulės kontrolės langų plėvelės yra populiariausias vartotojų pasirinkimas. Norėdami įgyti privatumą, klientai turės pasirinkti tamsią lango plėvelę, pvz., 15 % matomos šviesos pralaidumą, kad žmonėms, esantiems už namų ar pastatų, būtų sunkiau matyti. Jei jums nepatinka blizganti, beveik veidrodinė išvaizda išorinėje langų pusėje, galbūt nenorėsite pasirinkti saulės kontrolės plėvelės, kad sukurtumėte privatumą. Taip pat privatumas gali būti garantuotas tik šviesiu paros metu. Naktį stipriausias šviesos šaltinis yra lempos ir viršutiniai šviestuvai kambariuose. Jei kambaryje su tamsintais stiklais naktį įjungtas apšvietimas, kambario vidus bus šiek tiek matomas.

Užtemdančios plėvelės

Užtemdančios, baltos arba permatomos plėvelės yra visiškas privatumo sprendimas. Dažnai naudojami siekiant sukurti privatumą kambaryje arba uždengti patalpoje esančius objektus ar žmones. Jos yra labai populiarios vonios kambariuose. Jos sukuria visišką privatumą, tačiau leidžia į kambarį patekti natūraliai šviesai. Jei reikia matyti pro langą, užtemdančios, baltos arba permatomos plėvelės gali būti ne geriausias pasirinkimas, nes jos visiškai užstoja bet kokį vaizdą.

Dekoratyvinės langų plėvelės

Dekoratyvinės langų plėvelės suteikia namų ar verslo savininkui galimybę nepakeisti stiklo, kad įgautų vitražo ar išgraviruoto stiklo išvaizdą. Yra šimtai dizaino, spalvų ir raštų, kuriuos galite pasirinkti iš visų, kad pasiektumėte norimą privatumo lygį. Tačiau, dekoratyvinės plėvelės paprastai yra brangesnės nei kitos langų plėvelės, o kai kurios spalvos ar raštai gali užgožti vaizdą.