Grožis

Išraiškingos ir grakščios kūno linijos: misija įmanoma

Kiekvienam iš mūsų norisi gražios ir estetiškos išvaizdos. Norint pasiekti šį rezultatą, be abejo, reikalingas fizinis aktyvumas ir subalansuota mityba. Deja, kartais ir turint subalansuota gyvenimo ritmą mūsų netenkina mūsų išvaizda. Dietos ir mankštos, net jei jie atliekami teisingai, dažnai nepakanka, kad išnyktų riebalų perteklius iš tam tikrų kūno dalių. Negražus kūno riebalų pasiskirstymas dažniausiai atsiranda dėl įgimto polinkio kaupti riebalus vienoje konkrečioje kūno vietoje, dažniausiai aplink klubus. Kitos sritys apima; kaklo, rankų, pilvo, juosmens, šlaunų, vidines kelių ir kulkšnių puses.

Šiais laikais riebalų nusiurbimas yra dažniausiai atliekama estetinės chirurgijos procedūra Vakarų šalyse. Ši technika sparčiai vystėsi nuo aštuntojo dešimtmečio, kai pirmą kartą ją eksperimentavo A. ir G. Fišeriai. Šiuo metu ši procedūra plačiai naudojama klinikinėje praktikoje.

Jeigu ir jums kyla problemų dėl neproporcingo riebalų pasiskirstymo tam tikrose kūno vietose, susipažinkite plačiau su riebalų nusiurbimo procedūra. Riebalų nusiurbimas – viena populiariausių estetinės chirurgijos procedūrų, pacientui suteikianti išraiškingesnes ir grakštesnes kūno linijas. Poodiniai riebalai gali būti pašalinami iš įvairių kūno vietų. Galimas riebalų nusiurbimas nuo kojų,  juosmens, pilvo, nugaros, šlaunų, sėdmenų, skruostų, pasmakrės ir kitur, kur tik yra nepageidaujamo riebalinio audinio.

Egzistuoja įvairių metodų, kaip galima pašalinti riebalinio audinio perteklių, bet ilgalaikę praktiką rodo, kad  efektyviausias yra rankinis riebalų siurbimas, chirurgui naudojant power assisted įrangą. Mūsų klinikoje naudojamas moderniausias power assited riebalų siurbimo aparatas, kurio dėka riebalinis audinys nusiurbiamas tiksliau, susiformuoja lygus paviršiaus kontūras.

Kada rekomenduojama atlikti riebalų siurbimo procedūra?

Norite pašalinti probleminėse kūno vietose susidariusį riebalų perteklių. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad riebalų nusiurbimo procedūros metu nėra mažinamas kūno svoris, todėl ji jums tiks, kai siekiate dailesnių kūno formų, o nenumesti svorio. Jei turite antsvorį, bet jūsų kūno masės indeksas yra žemesnis nei 31. 

Ko vertėtų tikėtis?

Procedūros metu taikoma bendrinė arba vietinė nejautra, priklausomai nuo to, kurioje kūno vietoje atliekamas riebalų nusiurbimas. Šios procedūros trukmę lemia taip pat kūno sritis nuo kurios norima pašalinti perteklinius riebalus ir jų skaičiaus. Priklausomai nuo to gali užtrukti nuo valandos iki penkių valandų. 

Nors kiekvieno paciento gijimo procesas yra individualus, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad porą savaičių gali matytis mėlynės ir kraujosruvos, taip pat kelias savaites galite justi diskomfortą ir patinimą vietose, kur buvo atlikta operacija. Dėl gijimo proceso sportuoti galima pradėti po  trijų – keturių savaičių po procedūros. 

Nors pakitusios kūno formos matosi iš karto po procedūros, galutinis rezultatas pasimato po operacijos praėjus keliems mėnesiams. 

Kaip minėjome, kiekvieno situacija aptarsime individualiai ir konkrečias rekomendacijas ir planą galima pasakyti po konsultacijos su chirurgu. Užsukę į mūsų puslapį spauskite ant jus dominančių skilčių ir sužinokite daugiau.