Mada

Penki suknelių stiliai tobulam pasimatymui

Prabangiai ir stilingai atrodyti yra lengva. Tobulas įvaizdis nereikalauja vėjais paleistų tūkstančių ar šimtų eurų. Tereikia pagal savo figūrą pasirinkti nuostabią suknelę, tam nebūtina užmerkti akių į tobulo pasimatymo scenarijų.

Klasika

Smėlio laikrodžio figūros savininkėms labai tinka klasikinės suknelės. Jos pabrėžia figūros privalumus ir suteikia subtilaus žavesio. Tačiau galima mesti iššūkį oficialioms suknelėms ir ieškoti ilgos sukneles internetu. Svarbu, kad pastaroji būti prigludusi, tiesaus silueto arba vos vos platėjanti į apačią. Romantiškai vakarienei dviese rinkitės su dirželiu per juosmenį kokteilines sukneles internetu.

Romantikos dvelksmas

Kriaušės figūrą turinčiai dailiosios lyties atstovei būtina rinktis lengvo audinio, su aukštintu liemeniu sukneles. Pigios sukneles ir brangios suknelės turi būti per juosmenį sujuostos dirželiu, taip išryškinant taliją. Taip pat romantiškam pasivaikščiojimui saulei leidžiantis nepabijokite apsiauti aukštakulniais. Jų dėka atrodysite aukštesnė.

Sportininkėms

Aktyvų gyvenimo būdą mėgstančios moterys visu greičiu leisis į nuotykius. Tobulas pasimatymas joms – tai pasivažinėjimas dviračiais. Net ir skriejant visu greičiu galima atrodyti žaviai. Jeigu esate obuolio figūros savininkė rinkitės simka sukneles, kurios yra lengvai platėjančios, šiek tiek įimtos po krūtine. Jeigu ruošiatės į renginį, rinkitės tiesaus silueto, lengvai priglundančią suknelę.

Išskirtinėm progoms

Jeigu keliaujate į iškilmingą renginį nenumokite ranka progines sukneles internetu. Pigios sukneles gali būti itin puošnios. Tarkim, trikampio figūros savininkei nuostabiai derės suknelė su apnuogintu vienu pečiu. Jeigu nerimaujate dėl viršsvorio, tiesiog ieškokite pagal tas pačias taisykles didelių dydžių suknelės. Vienintelė klaida, kurios dizaineriai pataria vengti, yra juoda spalva. Juoda yra elegancijos spalva, tačiau jos perteklius mus daro panašias į Adamsų šeimynėlės atstovą. Todėl geriau rinkitės spalvingas sukneles internete arba vienspalves, kurias papuoškite aksesuarais.

Kino vakaras

Vienas populiariausių pasimatymo scenarijų yra kinas. Pigios sukneles čia tiks. Rinkitės kasdienines, tačiau visus privalumus pabrėžiančias sukneles internetu pigiau. Nepabijokite trumpų tunikų. Pigios sukneles bus puikus pasirinkimas spontaniškam susitikimui jo darbe, kuriame staiga Jums atsirado reikalų. Internete sukneliu ispardavimas tikrai leis pasirinkti puikų variantą.