Grožis

Kodėl turėtumėte rinktis Olaplex procedūrą grožio salone?

Net neabejojame, kad esate girdėję apie Olaplex priemones, kurios sukėlė tikrą revoliuciją plaukų priežiūros pasaulyje. Vienas Olaplex priemones galima naudoti namuose, o kitos yra skirtos tik grožio salono naudojimui. Tai yra vadinama Olaplex plaukų procedūra, kurią galite gauti tokiuose profesionaliuose grožio salonuose kaip Divalta.lt. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kas tai yra ir kodėl verta registruotis Olaplex procedūrai grožio salonuose.

Kas yra Olaplex plaukų procedūra?

Pastaruoju metu Olaplex yra savo populiarumo viršūnėje. Ir ne veltui – tai itin efektyvios priemonės pažeistiems ir dažytiems plaukams, pripažįstamos net grožio meistrų. Pagrindinis Olaplex skirtumas nuo kitų plaukus atkuriančių priemonių yra tas, kad Olaplex veikia iš vidaus, tai reiškia atkuria plauko struktūrą, o ne tik paviršutiniškai. Pažeistuose plaukuose yra pažeistų disulfidinių jungčių, kurias būtent ir atstato Olaplex procedūros. Tai sustiprina plaukus, o ypač dažytus ir balintus.

Olaplex namuose vs. grožio salone

Renkantis Olaplex priemones, gali kilti šiek tiek neaiškumų. Pavyzdžiui, jums gali kilti klausimas, kuo skiriasi Olaplex procedūros salone nuo procedūrų, kurias atliekate namuose. Šioje skiltyje tai išsiaiškinsime.

Visų pirma, kaip ir minėjome, kai kurias Olaplex priemones gali naudoti tik grožio salonuose dirbantys specialistai, nes jos yra didelės koncentracijos ir skirtos profesionaliam naudojimui. Jos yra efektyvesnės ir stipresnės, tačiau tai nereiškia, kad Olaplex procedūros namie neveikia – iš tikrųjų, tai itin tinka rezultatams palaikyti tarp apsilankymų salone, o bendra namų ir grožio salono Olaplex rutina yra pati efektyviausia.

Antra, Olaplex grožio salono procedūros yra pačios intensyviausios atkuriamosios ir plaukus stiprinančios procedūros. Kai procedūrą atlieka profesionalai, didesnę koncentraciją turinčios priemonės prasiskverbia giliau ir gali veikti labiau. Tai palengvina plaukų galimybė pasisavinti namuose naudoti skirtas Olaplex priemones, todėl turėtumėte apsvarstyti retkarčiais nueiti į profesionalią Olaplex procedūrą.

Kaip dažnai darytis Olaplex procedūras grožio salone? Tai priklauso nuo to, kiek jūsų plaukai yra pažeisti – kuo labiau, tuo daugiau procedūrų reikia. Tokiu atveju rekomenduojama procedūras atlikti kartą į mėnesį.