Laisvalaikis

Skrydis su persėdimu – ką reikia žinoti?

Ne paslaptis, jog tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra tiek daug, kiek norėtųsi. Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai labai apsunkina kelionių planavimą, yra išeitis – skrydžiai su persėdimu. Net jei ir nesate skridę tokiu principu, nebijokite, kadangi būtent taip galėsite pasiekti beveik bet kurią pasaulio vietą. Taigi, kad skrydis su persėdimu būtų kuo sklandesnis, čia pateiksime keletą rekomendacijų, kaip tinkamai jam pasiruošti.

Persėdimui skirkite pakankamai laiko

Vienas iš pirmųjų patarimų, planuojant tokio tipo kelionę – skirti pakankamai laiko persėdimui. Geriausia, jei tarp skrydžių būtų 2-3 valandų skirtumas. Tokiu būdu galėsite jaustis ramiau, jei pirmasis skrydis vėluotų, ir bus didesnė tikimybė, jog į jį suspėsite. Kadangi neretai galima susidurti su atvejais, kada oro linijų bendrovės paskutinę minutę pakeičia skrydžių laikus, didesnis laiko tarpas tarp skrydžių gali būti itin naudingas. Visgi, jei antrojo skrydžio reikėtų laukti ilgiau, tarkime, keliolika valandų ar net visą parą, galite paieškoti viešbučio, kuris būtų netoli oro uosto ir kuriame galėtumėte pernakvoti.

Taip pat, jei yra tokia galimybė, rinkitės persėdimą Rygos oro uoste, kadangi skrydžiai iš Vilniaus į Rygą dažnai yra vykdomi net kelis kartus per dieną, tad galėsite nesunkiai rasti sau geriausiai tinkantį laiką. Jei susidomėjote, Skrendu.lt galite patogiai rasti visą skrydžių tvarkaraštį.

Jei tarp skrydžių – nedidelis laiko tarpas, taupykite kiekvieną minutę

Net ir labai stengiantis, ne visuomet pavyksta, jog tarp skrydžių būtų pakankamai laiko ir būtų galima neskubėti. Tad, jei kada papulsite į situaciją, kai persėdimui turite labai mažai laiko, taupykite kiekvieną minutę. Tai galite padaryti, pasirinkdami sėdėjimo vietą lėktuvo priekyje. Sėdėdami arčiausiai durų, galėsite būti užtikrinti, jog išlipsite vieni pirmųjų, tad turėsite daugiau laiko persėsti į kitą lėktuvą. Taip pat rekomenduojama iš anksto susipažinti su oro uosto planu. Nors oro uostuose visuomet matysite nuorodas, kaip rasti reikiamus vartus, telefone išsisaugotas ar atsispausdintas tarpinio oro uosto planas gali padėti dar geriau orientuotis.