Buitis

Keli dalykai, praleidžiami perkant mergaitėms lėles

Lėlė – nepaprastai populiarus žaislas, dažniausiai skirtas mergaitėms. Todėl dažnai įtraukiamas į pirkinių sąrašą artėjat sesers, dukros, krikšto dukros, anūkės gimtadieniui ar kitai progai. Lėlės skirstomos pagal dydį ir kitus požymius, bet yra ir tokių veiksnių,  apie kuriuos net nepagalvojama, nors reikėtų.

Nenupirkite tokios pačios lėlės

Jei artėja jūsų dukros gimtadienis, jūs žinote, kokių žaislų mergaitė turi. Be jeigu susirinks seneliai, krikšto tėvai, vienas kitas draugas ir visi dovanos lėles, situacija bus kiek komiška. Galbūt organizuojant šventę nesinorės klausti, kas ką jūsų dukrai nupirko. Tačiau jeigu jūs patys ruošiatės sveikinti, pavyzdžiui, krikšto dukrą, tikrai verta susisiekti su kitais būsimais svečiais ir išsiaiškinti, ką šie planuoja įteikti. Taip išvengsite nesusipratimų.

Nepirkite tokios lėlės, kokią mergaitė jau turi

Lėlės pasirinkimas – tai plataus asortimento peržvalga. Bet ką gali žinoti, gal savo brolio mergaitei iš daugybės lėlių išrinksite būtent tokią, kokią ji jau turi. Šiuo konkrečiu minimu atveju galite paklausti savo brolio, ko jo dukra norėtų. Jei ji trokšta fėjos, lieka išsiaiškinti, kokių fėjų mergaitei nepirkta.

Netinkamai interpretuojama kaina

Jei neturite savo vaikų ir žaislus perkate retai, greičiausiai nežinote, kokios kainos vyrauja. Tad nesunku apsigauti. Lėlės kainomis labai skiriasi. Viena gali būti įsigyjama už 9 eurus, o už kitą reikės sumokėti penkiskart daugiau.

Pavyzdys, kaip suklystama. Apsilankius vienoje parduotuvėje kainos atrodo didokos, tad užsukama į kitą. Čia randama pigesnė lėlė, tad nieko nedelsiant einama prie kasos. Bet sutaupoma kokybės arba šaunumo sąskaita: tikėtina, kad tas brangesnis žaislas buvo ir geresnis. Nebūtinai pakliūvama į tokią situaciją, tačiau šis iliustracinis modelis parodo, kaip gali nutikti.

Ar mergaitė tikrai mėgsta lėles?

Vaikų pomėgiai nevienodi, o tai reiškia, kad ir jūsų aplankysimai jubiliatei gal net nepatinka daugelio mergaičių dievinami žaislai. Galbūt mergaitės kambaryje daugiau žaislinių automobilių nei lėlių? O gal ji kolekcionuoja pliušinius žaislus ir kokia nors Barbė šiuo metu yra tik antraplanė veikėja?

Tikėtina, kad apie čia paminėtus dalykus net nepagalvojote. Kaip matote, lėlės mergaitėms dažniausiai yra gera dovana, bet tik tada, kai atliekami „namų darbai“.