Buitis

Kaip pasirinkti tinkamus valytuvus automobiliui?

Lengva pamiršti priekinio stiklo valytuvus – kol jų prireiks. Kai lyja ar sninga ir įjungiate valytuvus, galite pastebėti, kad šluostės yra pasenusios, susidėvėjusios ir netinkamai atlieka savo darbą. Kodėl svarbūs priekinio stiklo valytuvai. Matomumas per priekinį stiklą yra gyvybiškai svarbus saugiam vairavimui, todėl veikiančios valytuvų šluotelės yra būtinos norint saugiai išlikti kelyje esant blogam orui, dulkėtoms vairavimo sąlygoms ir net vabzdžių spiečių. Valytuvų šluosčių keitimas dažniausiai yra nesudėtingas ir dažnai nereikalauja įrankių, o daugelis automobilių dalių parduotuvių gali padėti sumontuoti naujas valytuvų šluoteles.

Naujų valytuvų šlifavimo montavimas. Keičiant automobilio valytuvų šluoteles, svarbu žinoti, kad galite pakeisti arba visą valytuvų šluotelę, arba tik guminį įdėklą. Norint pakeisti tik guminį įdėklą, jums reikia poros adatinių replių, o dėl paprastumo daugelis žmonių kiekvieną kartą montuoja visiškai naujus peiliukus. Perskaitykite instrukcijas ant naujojo valytuvų gumelės pakuotės, kad sužinotumėte, kaip sumontuoti valytuvus savo transporto priemonėje.

Tinkamų valytuvų šepetėlių pasirinkimas. Kiekvienas automobilis turi gamintojo rekomenduojamo dydžio valytuvų šluoteles, būdingas tai markei, modeliui ir metams. Labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio pakaitinį peilį jūsų konkrečiai transporto priemonei. Yra keli būdai, kaip sužinoti, kokio dydžio valytuvai tinka jūsų automobiliui: Pažiūrėkite į automobilio vadovą – kitaip vadinamą knygelę. Eikite į bet kurią carglass.lt automobilių dalių parduotuvę ir pasinaudokite jų specialistų patarimais, kurie parinks tinkamus valytuvas, pagal jūsų turimą automobilį.  Internete ieškokite tinkamo valytuvo dydžio. Išmatuokite šiuo metu jūsų automobilio valytuvų šluoteles. Kai kuriose transporto priemonėse du peiliai yra skirtingų dydžių, todėl labai svarbu sumontuoti tinkamo dydžio vairuotojo ir keleivio automobilio pusėje. Kodėl dydis svarbus. Jei ant automobilio uždėsite ilgesnes nei rekomenduojama valytuvų šluoteles, valytuvai gali atsitrenkti vienas į kitą ir sugadinti valytuvų variklį arba sugadinti pačius valytuvus.