Grožis

Kavos tirščiai – stebuklinga grožio priemonė

Kavos tirščiai – viena iš efektyviausių grožio priemonių, kuri išties daro stebuklus. Šiame straipsnyje sužinosi kokius ir kaip.

Reikia pripažinti, kad gyvename išties užterštoje aplinkoje, o ką jau kalbėti apie nerimą ir stresą dėl darbo, dėl šeimos, dėl santykių… Nesubalansuota mityba, pasyvus poilsis, nekokybiškas miegas ir daugelis kitų šiuolaikinį žmogų lydinčių neigiamųjų veiksnių pirmiausia atsispindi mūsų veiduose: oda sveikai nebešvyti, papilkėja, praranda savo elastingumą, todėl pirmieji senatvės požymiai pasirodo anksčiau nei mes to norėtume. Žinoma, visa tai galima sumažinti reguliariomis veido valymo procedūromis, tačiau būkite realistai. Tikrai ne kiekviena moteris gali sau leisti tokias grožio procedūras. Visgi, kavos tirščiai gali išgelbėti, nes tai bene geriausias šveitiklis, kuris intensyviai pašalina visus nešvarumas, padeda atsikratyti juodais taškeliais nosyje ir jos srityje, atgaivina odą ir sugrąžina jai švytėjimą. Norinčioms pasiekti dar geresnį rezultatą ir odą intensyviai sudrėkinti, rekomenduojama kavos tirščius sumaišyti su medumi. Efektas po tokio veido pilingo bus pastebimas iš karto. Beje, kavos tirščių pilingą galima naudoti ir visam kūnui.

Daugiau kūno šveitinklių receptų gali rasti straipsnyje Pasidaryk pati: super paprasti kūno šveitikliai – 3 receptai

Kavos tirščių kaukės taip pat puiki grožio priemonė – sumaišykite kavos tirščius su grietinėlė ir palaikykite pusvalandį, bent porą kartų per savaitę pasilepinus tokia kauke, pastebėsite, kad mimikos raukšlės akivaizdžiai sumažėjo.  Tuo atveju jei jus vargina riebi oda, kavą galite sumaišyti su grietine, tokia kauke normalizuos odą.

Kitas baubas, su kuriuo kovoja kava, – celiulitas. Bent porą kartų per savaitę rekomenduojama kavos tirščiais intensyviai nušveisti problemines vietas ir patepti drėkinančiu ar anticeliulitiniu kremu. Kavos tirščiai puikiai atveria poras, todėl kremas įsigeria giliau ir veikia efektyviau. Žinoma, jei celiulitas gerokai pažengęs į priekį, jokios natūralios priemonės nepadės, tokiu atveju reiktų kreiptis į specialistus. Visgi, esant tik celiulito užuomazgoms, kavos tirščių, sporto ir subalansuotos mitybos trio tikrai padės nemalonios apelsino žievelės atsikratyti.

Taigi, kavą galima mėgti arba jos nemėgti, tačiau paneigti, kad ji neturi jokio poveikio grožiui negalima.

Daugiau informacijos tinklalapyje Los.lt