Mada

Kaip susitvarkyti spintą ir joje palaikyti tvarką?

Dažnos moters rytas pradedamas konstatavimu, kad nėra ką apsirengti. Bet ar tikrai? Spinta sunkiai užsidaro, drabužiai vos telpa lentynose, bet kaip nėra ką rengtis, taip ir nėra. Juokaujama, kad moterys taip sako tada, kai  spintoje nėra drabužių su etiketėmis, o vyrai – kai neturi švarių drabužių. Vis dėlto, visada įmanoma susitvarkyti spintą taip, kad joje visada būtų galima atrasti tinkamiausius drabužius. Taigi, kaip tą padaryti?

Pakabos, pakabos, pakabos…

O dabar – tiesiu taikymu į parduotuvę įsigyti pakabų drabužiams. Lentynose rasti norimus drabužius gali būti neįmanoma misija, bet tuomet, jei visus viršutinius drabužius sukabinsite ant pakabų, rasti, ką apsirengti, galėsite kur kas paprasčiau.

Kartoninės dėžės

Neišmeskite kartoninių dėžių ir dėžučių – jos jums pagelbės tada, kuomet norėsite tvarkingai sudėlioti apatinį trikotažą ar kojines. Sutikite – kelnaitės ir liemenėlės bus randamos kur kas paprasčiau. Kartonines dėžes sudėkite į stalčius – juose apatinius rasite žymiai greičiau.

Sportiniai marškinėliai

Sudėkite sportinius marškinėlius taip, kad iš karto matytumėte, kokius turite. Na, sutikite – juk kartais tų „tinkamų“ marškinėlių paieška baigiasi sujaukta spinta, ir tuomet tvarkytis tenka iš naujo.

Kaip rasti tinkamą šalikėlį?

Turimus šalikėlius galite sulankstyti, kaip parodyta nuotraukoje, arba galite juos sukabinti ant pakabos. Ir vienu, ir kitu atveju tinkamą šalikėlį rasite kur kas greičiau. Ši aprangos detalė pagyvins net ir labai niūrius drabužių derinius, tad pasirūpinkite, kad tinkamas šalikėlis būtų randamas greičiau.

Rūšiuokite sezoninius drabužius

Tinkamų drabužių gali būti sunku rasti ir tada, jei jie nėra rūšiuojami pagal sezonus. Na, ar tikrai vasariniai drabužiai turėtų būti prie žieminių? Drabužiai, kurie skirti ne šiam sezonui, turėtų būti atidedami. Tam gali tikti viršutinės spintos lentynos drabužiams, sandėliukas ar dėžės, kuriais galima patalpinti tiesiog po lova.

Drabužiai „nelaimėliai

Peržiūrėkite savo spintos turinį. Ar čia yra tokių drabužių, kurių nevilkėjote ilgiau nei metus? Metas su jais atsisveikinti – tikėtina, kad jie taip ir neras savo tinkamos progos. Šiuos drabužius galite parduoti, paaukoti ar padovanoti draugėms – kiekvienas rūbas tikrai atras savo savininką.

Kur dėti batus?

Idealu, jei visada matysite, kokios avalynės turite. Jei turite pakankamai erdvią spintą, batus galite sudėti į lentynėles. Tai palanku ir dėl to, kad toks batų laikymas skatina dar atidesnę batų priežiūrą. Taip pat galite batus pakabinti ant segamų pakabų, ar sudėti juos į dėžes.

Jei kartą tinkamai sutvarkysite spintą, joje palaikyti tvarką nebus labai sunku. Svarbiausia laikytis kelių paprastų taisyklių: pirkite apgalvotai (idealu, jei prieš pirkdamos drabužį apgalvosite, su kuo jį derinsite), karts nuo karto peržiūrėkite spintos turinį, ir drabužius, batus bei aksesuarus susidėkite taip, kad rasti tinkamus būtų greita ir paprasta.

Patarimais dalinosi Sandeliavimolentynos.lt

Save