Mada

Patarimai, kurie padės lengviau išsirinkti vestuvinius žiedus

Savo antrajai pusei jau spėjote pasipiršti ir įteikti sužadėtuvių žiedą? Tuomet atėjo metas ir vestuvinių žiedų paieškoms. Tačiau prieš pradedant šį atsakingą darbą turėtumėte atkreipti dėmesį į kelis svarbius patarimus.

Sukonkretinkite vestuvinių žiedų paiešką

Deimantai ar kiti brangakmeniai, platina ar auksas – bandyti sukonkretinti savo pasirinkimus iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti pernelyg sudėtinga, tačiau nepulkite į paniką. Tiesiog vienu metu ženkite po vieną nedidelį žingsnelį, pradėdami nuo to, koks stilius jums galėtų tikti geriausiai.

Pavyzdžiui, ar jūs įsivaizduojate paprastą vestuvinį žiedą, ar vis dėlto norėtumėte, kad jame būtų inkrustuoti brangakmeniai? Ar norite, kad jūsų vestuvinis žiedas būtų pagamintas iš tokio paties tauriojo metalo kaip ir sužadėtuvių žiedas? Manote, kad jūsų ir jūsų antrosios pusės žiedai turėtų derėti tarpusavyje? Jei atsakysite sau į šiuos klausimus, galėsite sukonkretinti ir tolimesnę vestuvinių žiedų paiešką.

Sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų įsigijimas vienu metu

Jei jūsų antroji pusė nori būti nustebinta jai įteiktu sužadėtuvių žiedu, šis sprendimas nebus tinkamas, tačiau jei jūs drauge priimsite sprendimą, jog sužadėtuvių žiedai turėtų derėti su vestuviniais žiedais, tai gali palengvinti ir visą pasirinkimo procesą. Pavyzdžiui, jei jūs planuojate sužadėtuvių ir vestuvinį žiedą visuomet mūvėti kartu, turėtumėte ieškoti tokių žiedų, kurie vienas kitą papildytų. Tuo tarpu, jei norėsite mūvėti vestuvinį žiedą atskirai, galite dairytis labiau ryškesnio žiedo modelio, kuris puikiai atrodytų tiek vienas, tiek ir kartu su sužadėtuvių žiedu. Tam, kad jums būtų lengviau apsispręsti, visuomet galite pasitarti su savo pasirinktu juvelyru.

Pradėkite paieškas kuo anksčiau

Kuomet jūs būsite apgalvoję bendrinius klausimus ir žinosite, kokio vestuvinio žiedo norėtumėte, ateis metas jų matavimuisi. Tam būtų gerai turėti bent du ar tris mėnesius. Tokiu būdu galėsite lengviau atlikti paiešką, palyginti kainas ir neskubant pasimatuoti vestuvinius žiedus, kurie jums krito į akį. Tačiau jei jūs norite užsisakyti unikalių vestuvinių žiedų gamybos paslaugas, tikėtina, kad jums reikės dar daugiau laiko.

Nustatykite biudžetą

Sakoma, kad ieškoti vestuvinio žiedo vertėtų numačius, jog vestuviniams žiedams skirsite apytiksliai 3 % viso vestuvėms numatyto biudžeto. Todėl labai svarbu, kad iš anksto žinotumėte, kokio modelio vestuviniai žiedai geriausiai atitiktų jūsų skonį ir lūkesčius. Tokiu būdu galėsite lengviau suprasti, koks biudžetas būtų realistiškas ir ar jūsų lūkesčiai galėtų atitikti vestuvinių žiedų įsigijimui skiriamą pinigų sumą.

Pasirinkite tinkamą dydį

Dauguma žmonių savo vestuvinius žiedus mūvi nuolatos – nepaisant to, koks bebūtų metų laikas ar kokios bebūtų aplinkybės. Todėl renkantis vestuvinius žiedus tampa ypatingai svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Tačiau nepamirškite, kad skirtingomis sąlygomis jūsų pirštas gali būti didesnis arba mažesnis. Todėl ruošiantis pasimatuoti pasirinktus vestuvinius žiedus turėtumėte būti visiškai nusiraminę ir būti tikri, kad jūsų kūno temperatūra yra normali. O tai reiškia, kad vestuvinių žiedų matavimosi niekuomet neturėtumėte planuoti ankstyvam rytui, neilgai trukus po treniruotės ar tuomet, kai yra labai karšta arba labai šalta.

Atsižvelkite į kokybę

Kokybės vertinimas – tai yra būtina užduotis renkantis bet kurį žiedą, todėl vestuvinis žiedas nėra išimtis. Vestuviniai žiedai, iš kurių jūs rinksitės jums tinkamiausius, turėtų būti pažymėti atitinkamomis žymomis, nurodančiomis žiedo kokybę. Be to, jei žiedas bus su inkrustuotais deimantais, turėtumėte gauti ir sertifikatą, liudijantį, kad deimantai yra tikri. Taigi, jei norite būti tikri, kad perkate originalius ir kokybiškus vestuvinius žiedus, kreipkitės tik į šios srities profesionalus.

Daugiau informacijos: https://dote.lt/