Interjeras

Kaip sukurti tobulą šeimos nuotraukų sieną

Gyvendami skaitmeninių technologijų amžiuje turime neribotas galimybes užfiksuoti visas mums svarbiausias ir brangiausias gyvenimo akimirkas. Ir šiandien kiekvienas žmogus neabejotinai turi gerokai daugiau savo, šeimos ir draugų nuotraukų nei kada nors iki šiol.

Tačiau, kaip savo turimas nuotraukas turėtume pateikti? Technologijos keičiasi su kiekvienais metais, tačiau atrodo, kad jos neįtakoja mūsų noro save apsupti mums brangiomis šeimos nuotraukomis.

Mūsų būsto interjeras turėtų papasakoti mūsų gyvenimo istoriją. Nuotraukų siena mums ir aplinkiniams gali nebyliai papasakoti apie tai, kur mes esame pabuvoję ir kokia linkme mes judame pirmyn. Tereikia pabandyti prisiminti pojūtį, kuris aplankydavo apsilankius namuose, kuriuose nebuvo nei vienos nuotraukos – tokiame būste būti nėra jauku. Todėl jei šiuo metu bandote išspręsti savo šeimos nuotraukų sienos suformavimo klausimą, jums praverstų keli patarimai.

Ar reikia samdyti specialistą?

Laimei, nuotraukų sienos formavimas yra darbas, kurį galite atlikti ir savo rankomis. Nors suprantama, kad visuomet galima sau į pagalbą pasitelkti interjero dizainerį, tai tikrai nėra būtina. Tuo tarpu, jei norite, kad jūsų nuotraukų siena būtų išskirtinė ir atrodytų proporcingai, tačiau dabartinės jūsų turimos nuotraukos nėra tinkamo dydžio, galite pasinaudoti nuotraukų gamyba ir užsisakyti jums optimaliausio formato aukštos raiškos nuotraukas.

Taip pat galima kreiptis ir į nuotraukų rėminimo paslaugų teikėjus, kurie kiekvieną jūsų turimą nuotrauką įrėmintų atsižvelgiant į jūsų lūkesčius – būsto vidaus interjere vyraujančias spalvas, interjero dizaino tematiką ir numatytą nuotraukų sienos viziją.

Išrinkite sieną nuotraukoms ir pasirinkite struktūrą

Labai svarbu nuspręsti, kur kabės jūsų šeimos nuotraukos, suformuodamos visą nuotraukų sieną. Dažnai nuotraukų sienoms yra pasirenkamas koridorius, svetainė arba miegamasis.

Turite nuspręsti ir koks bus nuotraukų išdėstymas – norėsite jas išdėstyti proporcingai ir lygiuotai (kvadratiniu principu) ar pateikti asimetriškai. Nepaisant to, kurį variantą pasirinksite, turėtumėte surasti bent vieną bendrą elementą, kuris bus būdingas visoms ant sienos kabinamoms nuotraukoms. Tai gali būti nuotraukos ar jos rėmelio spalva, nuotraukos dydis ar kt. Pavyzdžiui, ant sienos galite pakabinti daugybę skirtingo dydžio nuotraukų, jei jos visos bus juodai baltos.

Skirtingos erdvės – skirtingas nuotraukų išdėstymas

Atminkite, kad skirtingoms būsto vidaus erdvėms tinka skirtingas nuotraukų išdėstymas. Pavyzdžiui, jei jūs dekoruojate savo paauglės dukters kambarį ir norite jame sukurti nuotraukų sieną, galite pasitelkti asimetrišką nuotraukų išdėstymą, kuris primintų širdies formą. Tai taip pat suteiktų galimybę jūsų dukrai bet kuriuo metu lengvai pakeisti norimas nuotraukas naujomis. Ir tai yra tik vienas iš daugybės galimų pavyzdžių. Todėl pasistenkite nuotraukų išdėstymą ant sienos pasirinkti atsižvelgiant ir į konkrečią erdvę.

Pasirinkimo laisvė

Galvojant apie nuotraukų sienos kūrimą nereikėtų savęs įsprausti į labai griežtus rėmus. Jūs visuomet turite turėti pasirinkimo laisvę. Vieni mėgsta pasitelkti tokios pačios spalvos ir dydžio nuotraukų rėmelius, kai tuo tarpu kitiems labiau patinka vintažiniai rėmeliai (jei rinksitės pastaruosius, jie geriausiai atrodys tuomet, kai bus pakabinti vienodu atstumu vienas nuo kito). Be to, ant tos pačios sienos jūs galite pasitelkti ir skirtingo dydžio bei skirtingų formų rėmelius – tiesiog tokiu atveju turėtumėte išlaikyti proporcingumą ir nepamiršti lygiavimo.

Nuotraukų sienos kaina

Laimei, šiandieniniai rinkoje siūlomi sprendimai mums suteikia puikią galimybę šeimos nuotraukų sieną savo namuose sukurti labai minimaliomis sąnaudomis. Žinoma, jei jūs norite, kad nuotraukų rėmeliai būtų išskirtiniai ir pagaminti pagal individualų užsakymą, tuomet dideliam kiekiui nuotraukų įrėminti gali prireikti nemenkų investicijų. Tačiau jei tai jūsų projekto įgyvendinimui nėra numatyta, nuotraukų gamyba ir rėmeliai (ypač, jei nuotraukas rėminsite patys) nepareikalaus didelių išlaidų.