Interjeras

Tapetų tendencijos: kokie tapetai bus madingi 2018 metais?

Tapetai – sienų dekoravimo priemonė, kuri greitai ir be galo efektingai gali pakeisti kambario interjerą ir jo skleidžiamą atmosferą. Kadangi 2018 metai jau visai ne už kalnų, verta pasidomėti, kokie tapetai bus madingi artėjančiais metais.

Botanikos raštai. Tapetai su botanikos raštais buvo itin madingi šį sezoną. Interjero specialistai sako, kad ši tendencija nepaliks savo aukštų pozicijų ir artėjančiais 2018 metais. Žmogus gyvendamas greitą ir įtemptą gyvenimo būdą yra pasiilgęs gamtos teikiamos ramybės. Tad kodėl neperkėlus dalelės jos ant kambario sienų? Galima rinktis iš daugybės botanikos tematikos dizainų. Lapai, gėlių žiedai, palmės – tai tik keli populiarūs dizainai. Tapetai su lapų ornamentais suteikia namų erdvei gaivos. Palmių raštai yra būdas į kambario erdvę įnešti spalvų bei žaismingumo. Gėlių žiedai – elegancijos ir moteriškumo simbolis.

Rožinės spalvos tapetai. Rožinės spalvos tendencija, interjero dizaino kontekste, išpopuliarėjo 2016 metais ir spėjama, kad savo populiarumą ji išlaikys ir artėjančiais metais. Įvairiausių raštų prislopintos rožinės spalvos tapetai interjere atrodo labai elegantiškai. Erdvei jie suteikia moteriškumo ir švelnumo.

Fototapetai vaizduojantys įvairias apdailos medžiagas. Per paskutinius metus itin išpopuliarėjęs industrinis interjero stilius į namus įnešė daug neapdorotų apdailos medžiagų (plytų, betono, neapdirbtos medienos ir panašiai). Deja, sukurti tobulai atrodančią plytinę sieną galima tikrai ne visuose namuose, tad fototapetai, kuriuose yra vaizduojamos plytos, gali tapti puikia alternatyva.

Aukso, vario, rūdžių bei kiti metalo atspindžiai. Spėjama, kad tapetai su metalo atspalviu, kurie paskutiniu metu ėmė sparčiai populiarėti, taip pat bus labai populiarūs 2018 metais. Šilti (aukso bei vario) atspalviai vizualiai erdvei suteikia šiltumo. Blizgus tokių tapetų paviršius, žaismingai atspindėdamas šviesą, kuria išskirtinės erdvės įspūdį.

Žalios spalvos atspalviai. Šiandien žalia spalva ir visi jos atspalviai dominuoja interjero dizaino bei drabužių mados pasaulyje. Nuo gilių miško žalumos atspalvių iki lengvos pastelinės žalumos – visi šios spalvos variantai yra tinkami namų atnaujinimui šiais bei kitais metais. Taigi tapetai neatsilieka nuo šios tendencijos, naujose gamintojų kolekcijose gausu žalios spalvos atspalvių, tad sau tinkamą šios gaivios ir ramios spalvos variantą gali atrasti kiekvienas.