Buitis

Kaip neprašauti perkant namų aksesuarus internetu?

Pandemija labai greitai pakeitė daugelio žmonių pirkimo įpročius. Tapo įprasta internetu užsisakyti ne tik maisto produktus, bet ir drabužius ar grožio priemones. Neverta vengti internete ieškoti ir išskirtinių namų interjero detalių. Internete gausu mažmenininkų, kurie pardavinėja išskirtinius gaminius, kuriais be vargo galėsite atnaujinti savo namus. Apsipirkti internetu yra labai patogu – nereikia laukti didelėse eilėse, o pirkinius jums pristatys tiesiai prie namų durų. Vis dėlto, patariama vengti internetu įsigyti ypač didelių gabaritų baldus, nes jų pristatymas gali būti labai brangus, o grąžinimas gana sudėtingas. Taigi, šiame straipsnyje rasite naudingus patarimus, kurie padės namų aksesuarus įsigyti lengviau.

Užsisakykite medžiagų pavyzdžius 

Perkant internetu labai sunku suvokti tikslią gaminio spalvą ar tekstūrą. Gaminiai interneto svetainėms dažniausiai yra fotografuojami naudojant studijų apšvietimą, dėl to tikroji gaminio spalva realybėje gali skirtis. Jeigu perkate brangų baldą patartina paprašyti audinių ir spalvų pavyzdžių. Dauguma baldų kompanijų siūlo įsigyti medžiagų pavyzdžius už mažą kainą. Tokiu būdų rankose laikydami realų medžiagos pavyzdį galėsite jį pridėti prie jau turimų baldų ir pamatyti ar jie tarpusavyje dera. Taip pat, perkant internetu patariama vengti tam tikrų medžiagų. Neužsisakykite blizgančio poliesterio aksomo gaminių. Šias medžiagas geriausiai pamatyti realybėje, kad iš tiesų suprastumėte jų spalvą. Taigi, norėdami neprašauti pirkdami namų akcentus internetu visada pasiteiraukite apie medžiagų pavyzdžius.

Atlikite matavimus

Ši svarbi taisyklė galioja tiek perkant fizinėse parduotuvėse, tiek internetu. Prieš ieškodami baldų ar stiliaus akcentų savo namams privalote išmatuoti savo erdvę. Atkreipkite dėmesį į baldo aukštį, plotį ir gylį. Dažnai žmonės nusiperka baldus nepagalvodami kaip jie derės kartu su kitais jau turimais daiktais. Norėdami išlaikyti kambaryje proporcijas įvertinkite kiekvieno daikto išmatavimus. Vis dar pasitaiko pirkėjų, kurie vadovaujasi vien tik interneto puslapyje pateiktomis nuotraukomis. Nuotraukos gali padėti suprasti baldo spalvą, medžiagą ir tekstūrą, bet ne jo dydį. Dėl šios priežasties visada atidžiai skaitykite interneto svetainėje pateiktą prekės aprašymą, kad išvengtumėte nesėkmingų pirkinių. Specialistai pataria išmatuoti ne tik norimo baldo ar aksesuaro dydį, bet ir gerai pagalvoti kaip jis bus atgabentas į norimą erdvę. Dažnai nutinka, kad namo durys, laiptai ar siauresni praėjimai apsunkina daikto atnešimo į norimą vietą procesą. Pasidomėkite ar norimas pirkinys gali būti išardytas dalimis, o jeigu ne – užtikrinkite, kad jį bus galima atgabenti į norimą vietą. Tam, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti savo norimo kambario išplanavimą galite naudotis specialiai sukurtomis interneto programėlėmis. Jose galite vizualiai suprojektuoti savo norimą erdvę ir pamatyti kaip norimas kambarys atrodys renovacijos pabaigoje.

Įvertinkite interneto svetainę

Perkant internetu svarbu pasidomėti apie pardavėjo reputaciją rinkoje. Internete galima rasti daugybę klientų atsiliepimų apie tam tikras prekes. Pirkėjų apžvalgos leis geriau įvertinti ne tik pardavėjo elgesį su klientais, bet ir pačio produkto išvaizdą ir kokybę. Atkreipkite dėmesį į socialinėse medijose skelbiamas produktų nuotraukas. Interneto svetainėje publikuojamos nuotraukos dažnai yra pagražinamos ir gali neatitikti realybės. Dėl šios priežasties, realios klientų įkeltos nuotraukos leis pamatyti kaip atrodo baldas normalioje dienos šviesoje. Jeigu vis dar susiduriate su sunkumais ieškodami tobulų baldų ar aksesuarų savo namams ,,Cle De Maison“ paslaugos padės greitai ir be rūpesčių susikurti svajonių namus. Tik savo srities specialistai galės geriausiai atsakyti į visus su interjero dizainu susijusius klausimus.