Grožis

Kada vertėtų pradėti galvoti apie grožio procedūras?

Odos senėjimas yra labai natūralus reiškinys, kuris neišvengiamai aplankys kiekvieną iš mūsų. Dauguma žmonių nori kuo ilgesnį laiką palaikyti jaunos, skaisčios ir elastingos odos kokybę, todėl tam pasitelkia įvairias grožio subtilybes. Jokios paslapties nėra, kad norint išsaugoti savo jaunos odos kokybę tenka pasinaudoti grožio procedūrų pagalba.

Kokia yra amžiaus riba nuo kada iki kada galima save jauninti pasitelkiant injekcijas ir užpildus?

Jeigu orientuojamasi į veido raukšlių korekciją užpildais, tuomet jau apie juos reikėtų pradėti galvoti maždaug nuo 25 iki 35 metų – šiuo amžiaus laikotarpiu prasideda veido senėjimo procesai. Veido senėjimas pradeda vykti dėl to, nes audiniuose pradeda mažėti riebalų, odoje – kolageno, todėl veidas pradeda glebti ir dingsta jo elastingumas. https://grozioakademija.lt/paslauga/hialurono-rugsties-injekcijos suteikia kokybiškas paslaugas, o kompetentingi specialistai jums padės atrasti jūsų grožio paslaptį!

Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad amžiaus ribos, iki kada galima leisti užpildus – nėra. Viskas priklauso nuo žmogaus genetikos, paveldimumo ir išorinės aplinkos – jeigu veido oda nelinkus greitai senti, tuomet tokios procedūros gali būti atliekamos ir ne taip dažnai, tačiau, jeigu veido oda linkus senti nuo gana jauno amžiaus, tuomet būtinai reikia kreiptis į estetinės medicinos preofesionalus, kad jie įvertintų esamą situaciją ir sudėliotų reikalingų atlikti procedūrų programą.procedūras reikėtų atlikti kuo reguliariau.

Nuo kada ir kokiomis operacijomis, procedūromis galima koreguoti veidą?

Tai yra labai individualus dalykas, priklauso kokią problemą žmogus nori spręsti, ir ar ta problema įgyta po traumų, ar įgimta, ar tam turėjo įtakos laikas (senėjimo). Galima išskirti tokį preliminarų operacijų, paslaugų atlikimo rekomendaciją: nuo 6 ar 7 metų galima jau atlikti ausų plastikos operaciją, nuo 16 metų jau galima koreguoti ir nosį (iki to laiko ji jau spėja pilnai susiformuoti), nuo 25 iki 40 metų galima jau orientuotis į botulino injekcijas, užpildus, o nuo 40 metų pradedama atlikti ir tokias operacijas, kaip vokų plastika, kaktos ir antakių pakėlimas. Vėliau jau galima orientuotis į veido patempimą, kurio dėka galima patempti raukšles, suteikti odai elastingumo ir skaistumo. Visas šias grožio procedūras galite atlikti https://grozioakademija.lt/paslaugos/estetine-medicina/. Drauge skleisti grožį yra žymiai smagiau!

Kada po tokio tipo operacijų pacientui galima sugrįžti į normalų gyvenimo tempą?

Viskas labai priklauso nuo to kuo, kur žmogaus dirba, kaip jis laikysis chirurgo pateiktų rekomendacijų. Pavyzdžiui, po vokų plastikos po geros savaitės jau yra išimami siūlai. Tiesa, gali būti šiek tiek mėlynių, tačiau jos po poros savaičių praeina. Šiuo atveju, pacientai į darbus sugrįžta jau po dviejų savaičių. Po ausų plastikos operacijos yra nešiojama speciali spaudžianti juostelė ant galvos, todėl žmogus gali laisvai jau kitą dieną eiti į darbą. Na, o po veido patempimo operacijos prisireikia kokių 4–6 savaičių, kad pacientas galėtų sugrįžti į normalų ir darbingą gyvenimą.