Mada

Kaip atrodo patvari odinė piniginė?

Vienas iš svarbiausių aksesuarų, kuris yra naudojamas praktiškai kasdien, yra piniginė. Dėl to, stengiamės rasti tokią, kuri ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų pakankamai kompaktiška bei talpi. Kalbant apie vyriškas pinigines, tai vieni pagrindinių kriterijų ir yra būtent piniginės talpumas, kad joje patogiai galima būtų sudėti viską ko reikia: banko, nuolaidų ir lojalumo korteles, vizitines, daugkartinį viešojo transporto bilietą, na ir žinoma – pinigus. Renkantis odinę vyrišką piniginę svarbu atkreipti dėmesį, ar pinigams skirtas skyrelis yra pakankamai erdvus ir ar jame telpa popierinės kupiūros. Nemažiau svarbus ir smulkių pinigų ar metalinėms monetoms, skirtas skyrelis. Patogiau yra jei jis yra užsegamas spaude ir turi praplatėjimą, tuomet patogiau yra apskaičiuoti reikiamą sumą smulkiomis monetomis. Taip pat apžiūrėkite ir kitus užsegimus, siūles ir skyrelių sutvirtinimus. Dažniausiai nuo jų ir priklauso vyriškos piniginės patvarumas ir tai, kiek ilgai ji jums tarnaus.

Kaip minėjome, viena iš piniginių savybių, kurias itin vertina vyrai yra jos kompaktiškumas, todėl svarbu, kad ji tilptų į užpakalinę kelnių kišenę ar vidinę švarko kišenę, nes būtent ten vyrai dažniausia ir nešiojasi pinigines. Natūralios odos vyriškos piniginės yra patrauklios tuo, kad jos per laiką, geba prisitaikyti pagal kišenės dydį, kas suteikia dar daugiau patogumo. Tačiau kartu su patogumu, iškyla ir rizika nepajusti, kaip tą piniginę iš galinės kišenės gali ištraukti ilgapirščiai. Šiuolaikinės odinės piniginės yra apsaugotos ir nuo galimybės, be kontakto nuskaityti banko kortelės informaciją. Tai RFiD apsauga.

Internetinėje parduotuvėje bakli.lt gali surasti platų vyriškų piniginių asortimentą, kur vyrauja ne tik plati spalvų paletė, bet ir skirtingų modelių pasirinkimas.