Buitis

Vyriškų kuprinių priežiūra

              Kuprinės vyrams, tai vienas iš pagrindinių vyrų aksesuarų. Jos gali būti tiek kelioninės, tiek kasdieninės, tiek tinkamos sportinėms pramogoms. Kas sunkiausia vyrams, tai kaip prižiūrėti savo kuprines, kad jos būtų švarios, lyg naujos?

            Ar tavo kuprinė kvepia taip, lyg ką tik būtų nubėgusi maratoną? Nuo sporto salės drabužių iki vidurdienio užkandžių ir mokyklinių reikmenų – kuprinėmis susinešame viską. Daugelis iš mūsų į kuprines susideda prakaituojančius bėgimo batelius ar drėgną maudymosi kostiumėlį – gal vieną ar du kartus, o gal ir reguliariai. Tokie daiktai kaip maistas ar purvini futbolo bateliai gali palikti likučius ir nemalonų kvapą jūsų krepšyje, kuris gali persikelti ant kitų jūsų nešiojamų daiktų. Kuprinės plovimas kartą ar du per metus yra paprastas būdas pailginti jos eksploatavimo laiką ir užtikrinti, kad jūsų įranga išliktų švari, todėl jums nereikės jaudintis dėl to, kad jūsų nešiojama kuprinė atrodo nešvari ar labai sudėvėta. Laimei, jūsų vidutinę nailoninę kuprinę galima įdėti į skalbimo mašiną, tik šiek tiek paruošus.

             Prieš skalbiant kuprinę skalbimo mašinoje, patartina nuimti visus pakabukus ar kuprin4s dalis kuriuos atsisega, tam kad jos saugiau skalbtųsi. Jeigu ant medžiagos matote įsisenėjusias dėmės, prieš dėdami kuprinę į skalbimo mašiną, ištrinkite dėmes specialiu skalbikliu.

             Odinių kuprinių priežiūra kiek kitokia nei medžiaginių kuprinių. Odines kuprines reikia impregnuoti specialiomis priemonėmis. Dažniausiai tokias priemones rasite specialiose galanterijos parduotuvėse arba didžiuosiuose prekybos centruose. Odinės kuprinės impregnavimas jums padės daiktą išlaikyti  kaip naują ir jis jums tarnaus ilgiau. Odinės kuprinės nėra sunkiai prižiūrimos, tiesiog reikia suprasti, kad tokios medžiagos reikalauja didesnės priežiūros nei medžiaginės. Todėl odines kuprines labiau patartina valyti, nei skalbti kaip medžiagines.