Laisvalaikis

Kada geriausia dovanoti savaitgalį viešbutyje?

Kaip galėtų atrodyti tobulas poilsis savaitgalį vien poroje ar kartu su vaikais? Gal tai smagi išvyka į vandens ar nuotykinių pramogų parkus, įdomi ekskursija, kruizas Baltijos jūroje? Sąlygas smagiai praleisti savaitgalį sudaro visi aukštesnio lygio viešbučiai. Tą patį gali pasiūlyti ir įvairios sanatorijos, poilsio namai, esantys žymiausiuose šalies kurortuose.

Kokie patogumai savaitgalio poilsinėse išvykose gali laukti šeimų su vaikais?

Jei su vaikais savaitgalį apsigyvenote poilsio namuose ar aukšto lygio viešbutyje, kur garantuojamos vandens pramogos ir SPA paslaugos, tikrai nepasigailėsite. Dieną pasistenkite, kad vaikams nepritrūktų aktyvaus poilsio pramogų, nes tada vakare jie bus išvargę ir anksčiau nueis miegoti, o tada jums patiems liks daugiau laisvo laiko pasimėgauti ramiu pasisėdėjimu romantiškoje, žvakių liepsnelių nutviekstoje aplinkoje, kurią jums garantuos šventiška vakarienė.

Kas padės įgyvendinti seną svajonę apie nepakartojamą savaitgalį malonioje aplinkoje?

Jei nutarėte savaitgalį leistis į poilsinę kelionę kartu su vaikais, tada praktiškiausia išeitis – kelioninio kupono įsigijimas, į kurį būtų įtrauktos ir vaikus dominančios pramogos. Geras sprendimas šeimai būtų ir poilsio namų su maitinimu pasirinkimas, nes tada nereikėtų rūpintis maisto paieškomis, todėl visą laiką galėtumėte skirti laisvalaikiui. Be to, yra ir tokių apgyvendinimo įstaigų, kurios lankytojus priima ir su augintiniais. Tad jeigu šeima turi šuniuką ar katiną, gali į poilsinį nuotykį leistis kartu su juo. Tik prieš tai reikia sužinoti, kur sudarytos tokio apgyvendinimo sąlygos.

Kokie savaitgalio išvykų variantai yra siūlomi klientams?

Internetinės įmonės, kurios užsiima prasmingo ir komfortabilaus poilsio šeimai organizavimu, siūlo poilsines viešnages Birštone, Druskininkuose, Klaipėdoje, Neringoje ir Palangoje, kitose šalies kurortinėse vietovėse. Taip pat siūloma poilsinės viešnagės galimybė ir kaimyninėse šalyse. Apgyvendinama ne tik viešbučiuose, bet ir kaimo turizmo sodybose, dvaruose, sveikatingumo centruose ir kitose panašiose vietose.

Galima rinktis įvairios trukmės viešnages. Tai gali būti vienos, dviejų ar trijų dienų trukmės poilsinis atokvėpis su pusryčiais, SPA, aktyviomis lauko ir vidaus pramogomis. Kupono tokiam poilsiui kaina tikrai nėra pribloškianti savo didumu. Be to, jei pataikysite kuponą pirkti nuolaidų akcijos metu, mokėsite dar pigiau.