Laisvalaikis

Ką veikti lankantis Vilniuje

Žmonės dažnai nežino ką nori nuveikti atvykę į didmiestį, nes yra labai daug pasirinkimo. Šis straipsnis jums padės išsirinkti pačias populiariausias ir įdomiausias Vilniaus vietas ir internetinės svetaines kol laukiate kitos dienos.

1.       Vilniaus senamiestis –

Vilniuje yra tikrai labai gražus senamiestis. Senamiestyje yra daug istorinių pastatų, gražių bažnyčių, pėsčiųjų perėjų, daug kavinių ir restoranų. Tikrai verta aplankyti miestą, pasivaikščioti ir neužsibūti pagrindinėje gatvėje, o tik pabandyti rasti visas mažąsias gatveles aplink.

2.     Gedimino pilis

Muziejus pačiame bokšte labai mažas ir (išskyrus tuos, kurie žavisi XVI a. ginklais) gana nuobodus, nors yra keletas puikių dioramų, rodančių, kaip per šimtmečius keitėsi ir plėtėsi Vilniaus pilies rajonas, kurias verta apžiūrėti. Tačiau pati įdomiausi dalis yra vaizdas nuo kalno, tikrai pasakiškas vaizdas ir vertas jūsų dėmesio. Į Gedimino kalno viršūnę (kur įsikūręs muziejus) galima labai lengvai pakilti taku, kuris prasideda už Katedros (nuo Pilies gatvės pusės), arba funikulieriumi, kuriuo galima pakilti iš Lietuvos archeologijos muziejaus kiemo (nuo Arsenalo gatvės pusės). Tačiau pasivaikščiojimas malonus, per gražų miškelį su vaizdu į nedidelį upelį (Vilnelę, nuo kurios ir pavadintas Vilnius), todėl rekomenduočiau lipti pėsčiomis.

3.       Viešbutyje ar namuose

Ką geriau bedaryti laukiant rytojaus? Sužaisti pramogų žaidimus. Naudojant savo intuicija, gali žaisti už ką tu manai laimės varžybas. Turi daug įvairių sporto šakų kaip – futbolas, krepšinis, ledo ritulys, golfas, e.sportas ir kt.

4.       Genocido Aukų Muziejus

Šis muziejus Vilniuje yra siaubingai žavus ir bauginantis. Jis turėtų būti įtrauktas į privalomų aplankyti objektų sąrašą, kai būsite Vilniuje. Čia eksponuojamas buvęs kalėjimas, kuriame yra įvairių tipų kankinimo kamerų. Norint iki galo suprasti, ką matote, būtina įsigyti audiogidą, kuriame pateikiami tikri buvusių kalinių pasakojimai. Tai nepaprastai jaudinanti ir sielą draskanti patirtis, tačiau apsilankę Vilniuje neturėtumėte to praleisti, nors ir istorija labai šiurkšti.

5. VILNIL — Iliuzijų muziejus

Ši vieta yra tiesiog nuostabi – jei esate Vilniuje, privalote ten apsilankyti! Iliuzijos įspūdingos, vieta draugiška ir svetinga, o darbuotojai puikūs. Tačiau ši vieta iš tiesų išsiskiria tuo, kad čia yra įrengti kambariai, kuriuose galima nusifotografuoti iš pirmo žvilgsnio neįmanomose padėtyse.

6.  Zoopark Vilnius

Labai gražus zoologijos sodas, kuriame galima pamatyti gyvūnus (lemūrus ir beždžiones), vaikštančius ir šokinėjančius šalia jūsų kojų. Geriausia dalis, kad nėra narvų ir gyvūnai yra gerai prižiūrimi.

7. Vichy Vandens Parkas

Vichy Vandens Parke yra vietos įvairaus amžiaus žmonėms. Smagus ir saugus baseinas mažiesiems ir nuostabūs nusileidimo kalneliai pašėlusiems paaugliams. Atpalaiduojanti sūkurinė vonia ir sauna vyresnio amžiaus žmonėms ir net vandens gimnastikos pamokos. Čia verta praleisti bent vieną dieną.

8. Vilniaus Šv. Onos bažnyčia

Ši bažnyčia turi daug istorijos ir buvo pastatyta labai seniai. Ji yra viena iš Vilniaus lankytinu vietu, todėl manau, kad ją būtina aplankyti. Medžio apdaila viduje tikrai graži. Mano nuoširdi nuomonė yra tokia, kad mačiau tiek daug bažnyčių, kad jos visos pradeda atrodyti daugiau ar mažiau panašios, bet kadangi Vilnius nors ir yra mūsų didmiestis, jis nėra labai didelis miestas, tad turėtumėte ateiti ir nors trumpam ją apžiūrėti bei padaryti keletą nuotraukų.

Apibendrinus, manau yra daug nuostabių vietų Vilniuje, ir turėtumėte aplankyti bent vieną iš šių atrakcionų.