Laisvalaikis

Lėlės Baby Born: skirtos lavinti vaizduotei

Viso pasaulio mergaičių ir berniukų širdis užkariavusi Baby Born lėlė laimingu padarė ne vieną vaiką ir Lietuvoje. Jeigu ir jūsų mažyliai nori šios lėlės, metas ieškoti jos pačios geriausios.

Kaip ir kokią lėlę išrinkti?

Renkantis lėlės, verta atsižvelgti į ant žaislų (taip pat ir lėlių) nurodomą amžių. Amžiaus ribos nurodo, kada vaikui žaisti su lėle ar kitu žaislu yra saugu, ir kada tai efektyviai prisideda prie jo ar jos raidos, lavina vaizduotę. Taip pat lėlę rekomenduojama rinktis kokybišką, originalią, nes tik taip galima užtikrinti, kad ji tikrai saugi vaikui.

Lėlių aksesuarai ir priedai

Vaizduotę lavina ne tik pačios Baby Born lėlės mergaitėms ir berniukams, bet ir jų priedai. Šios lėlės gali turėti įdomių priedų, paįvairinančių žaidimus ir praplečiančių fantazijas. Lėlės priedai panašūs į tikrus daiktus, todėl vaikams itin įdomu žaisti su tokiomis lėlėmis. Priedų yra įvairiausių:

  • Baby Born rūbeliai. Tai gali būti, pavyzdžiui, Baby Born bodžiukai, kurie aprengia lėlę tarsi tikrą kūdikį. Jis juk neturi būti visuomet su tais pačiais rūbais, tad šie bodžiukai paįvairins žaidimus. Galima įsigyti ir lėlės kelnes, sauskelnes, mažus žavingus batukus ar netgi stilingus lėlei tinkančius kombinezonus.
  • Lėlės baldai. Kaip ir kiekviena lėlė, Baby Born lėlė savo žaisliniame pasaulyje gali turėti šaunių baldų. Vienas įdomiausių – specialus Baby Born interaktyvus dušas. Jis sukurtas taip, kad vaikai galėtų juo saugiai ir lavindami vaizduotę naudotis, šiame duše bėga tikras vanduo. Aišku, galima pirkti ir kitokius lėlėms skirtus baldus: lėlių vežimėlius, lėlių loveles, lėlių kėdutes, namus, staliukus, lentynas, spintas, gultukus, vonias ir kt.
  • Lėlės daiktai. Baby Born lėlė turi sau skirtus čiulptukus, sau skirtą maistą.
  • Lėlės gyvūnai. Kad Baby Born lėlė savo pasaulyje būtų laiminga, ją galima supažindinti su kitais žaislais. Pavyzdžiui, su žaisliniais šuniukais, kačiukais ir kitais gyvūnais. O gal netgi lėlėmis iš kito komplekto.

Kodėl reikia rinktis kokybiškus žaislus, įskaitant ir lėles?

Kokybiški žaislai vaikams – tai saugi ir laiminga vaikystė. Sarbu, kad lėlės ir kiti žaislai būtų pagaminti iš saugių medžiagų, kuriomis vaikai neapsinuodys nei tiesioginio kontakto metu, nei detalėms patekus į burną. Be to, kokybiški originalūs žaislai tarnauja ilgiau, nesužeidžia vaikų.

Lėlių kainos ir kokybės santykis

Kokybiški originalūs žaislai, taip pat ir lėlės, turi atitinkamą kainą, paprastai aukštesnę už prastos kokybės padirbinių. Tačiau šis kainos ir kokybės santykis yra tikrai svarbus, norint užtikrinti, kad vaikai su žaislais žais ne tik linksmai, bet ir saugiai. Žinoma, akcija ar išpardavimai gali sumažinti lėlės kainą, todėl verta sekti žaislai prekiaujančių specializuotų parduotuvių pasiūlymus.

Kur pirkti žaislus mergaitėms ir berniukams?

Šiuolaikiniai tėvai dėl daugelio priežasčių lėlės ir kitus žaislus mergaitėms ir berniukams patogiai ir saugiai perka internetu. Šis metodas parankus pirmiausiai dėl to, kad tėveliams tenka mažiau kovoti su vaikučiais, kurie gali panorėti žaislų, kurių tėveliai pirkti neketina. Gal esate apsibrėžę biudžeto normas, gal turite vertybines nuostatas, apribojančias kai kurių žaislų pirkimą, o gal tiesiog nutarėte, kad vietoje Barbės dabar pirksite Baby Born. Tad internetu galima atidaryti kelias prekes iš online žaislų parduotuvės ir leisti mažyliams išsirinkti. Taip ir vaikas, ir tėveliai bus patenkinti. Vaikučiai nevaikščios po žaislų parduotuvę ir neužsimanys kiekvieno ten esančio žaislo, kurio šiaip tėvai neketina pirkti.

Be to, pirkti internete specializuotose žaislų parduotuvėse patogu ir dėl laiko: galima produktus išrikiuoti norima tvarka, greičiau rasti, ko ieškote, jeigu norimos lėlės ar žaislo nėra, užsisakyti ir laukti, kada jį atveš. Galiausiai, taip apsipirkti galima ir per pietų pertraukėlę, nuobodžiaujant prie kompiuterio. Taigi, laisvą laiką po darbo bus galima skirti kokybiškai pabūti su šeima, o ne vaikščioti po parduotuves.

Visgi, jeigu nutartumėte apsipirkti ne internetu, tuomet iš anksto supažindinkite vaikus su situacija – ką jiems bus galima gauti, o ko ne. Ir rinkitės specializuotas žaislų parduotuves, kuriose ne tik Baby Born lėlės, bet ir kiti žaislai bus kokybiški.