reikia ir noriu
Gyvenimo būdas

Ką dėvimi batai gali pasakyti apie žmogaus asmenybę?

Posakis, kad žmogų sutinkame pagal rūbą, o palydime pagal protą yra gajus iki šių dienų. Gali atrodyti, kad žmogaus dėvima avalynė nėra pirmas dalykas, kurį pastebi aplinkiniai, bet ji yra visumos dalis pagal kurią yra atliekamas pirminis mūsų vertinimas. Žmogaus dėvimi batai gali daug pasakyti apie jo pomėgius, gaunamas pajamas, visuomenės statusą, asmenines savybes. 2012 m. atliktame tyrime mokslininkai nustatė, kad iš batų nuotraukų žmonės buvo linkę spręsti apie žmogaus amžių, pajamas ar net socialinį statusą. Taigi nekyla abejonių, jog batai yra svarbi mūsų įvaizdžio dalis. Šiame straipsnyje plačiau panagrinėsime ką skirtingi batų stiliai gali pasakyti apie mūsų asmenybę.

Aukštakulniai bateliai

Jeigu kiekvieną dieną dėvite prabangius aukštakulnius batelius tikėtina, kad darbe užimate aukštas pareigas. Aukštakulniai simbolizuoja moteriškumą, profesionalumą todėl dažnai yra dėvimi moterų užimančių vadovaujančias pareigas didelėse korporacijose. Manoma, kad aukštakulnius batelius dėvi moterys, kurios pasitiki savimi, daug dėmesio skiria savo išvaizdai. Tokios moterys yra komunikabilios, nebijo užmegzti pokalbio su nepažįstamais žmonėmis. Svarbu atkreipti dėmesį į aukštakulnio stilių. Jeigu dėvite vidutinio aukščio klasikinius batelius tikėtina, kad vertinate eleganciją, rafinuotumą. Merginos dėvinčios ypač aukštus batelius išmargintus ryškiomis spalvomis dažnai yra vertinamos kaip per daug iššaukiančios, nemalonios, perdėtai priekabios. Dėl to, būtina atkreipti kokius batelius renkatės, kad sudarytumėte teigiamą įvaizdį.

Aulinukai

Aulinukus daugiausiai dėvi atsipalaidavę, pozityvumą spinduliuojantys žmonės. Aulinukai šiuo metu yra ypač madingas pasirinkimas, todėl tikėtina, kad juos dėvintys žmonės domisi naujausiomis mados tendencijomis. Tokie žmonės nori išsiskirti iš pilkos masės, nebijo eksperimentuoti su savo stiliumi. Lengvus aulinukus dažnai dėvi žmonės, kurie yra kūrybingi, todėl dažnai šis avalynės tipas siejamas su menininkų kultūra. Tokius žmones galima pavadinti klajokliais, kurie vieną dieną leidžia gamtos apsuptyje, o kitą skubą į oficialius susitikimus. Nesvarbu kur bebūtumėte, visada stengiatės atrasti gyvenimo balansą. Daugybę kokybiškų aulinukų modelių rasite tik pas mus!

Prabangūs sportbačiai

Jeigu esate žmogus, kuris negaili išleisti didelės pinigų sumos tam, kad nusipirktų naujausią ,,Nike“ ar ,,Adidas“ sportbačių modelį, tikėtina, kad esate drąsus ir gyvenime siekiate pripažinimo. Tokie žmonės stengiasi tapatinti save su garsiausiomis pasaulio įžymybėmis, todėl kopijuoja jų stilių ir dėvimą avalynę. Jiems ypač svarbu sužibėti gyvenime, todėl dažnai ši visuomenės grupė siekia ypač aukštų tikslų. Prabangius sportbačius dėvintys žmonės, yra energingi ir šiuolaikiški. Nesvarbu koks būtų jų amžius, jie visada siekia atliepti naujausias mados tendencijas. Išsiskyrimas iš minios yra didžiausią jų vertybė.

Balerinos

Jeigu esate moteris, kuri dažniausiai renkasi dėvėti romantiškas balerinas tikėtina, kad esate maloni ir atlaidi. Tokios moterys yra kuklios ir darbščios, nenori išsiskirti iš minios. Balerinos yra lengvos ir patogios, todėl jas ypač mėgsta dėvėti mamos. Jeigu kas dėvite darbe tikėtina, kad dirbate stovimą darbą, kuris reikalauja nuolatinio judėjimo. Balerinas dėvinčios merginos nesiekia atrodyti prašmatniai ar seksualiai. Manoma, kad didesnė dalis balerinas dėvinčių moterų yra intravertės, kurios vertina ramybę. Klaidinga manyti, kad balerinas dėvintieji nesidomi mados tendencijomis. Vis dėlto, jie nesivaiko naujausių tendencijų ar garsių prekinių ženklų, o verčiau renkasi klasikinius modelius.