Grožis

Gražių antakių paslaptis

Gražiai ir natūraliai atrodantys antakiai yra viena karščiausių grožio tendencijų. Kaip padaryti, kad jūsų antakiai namuose atrodytų nuostabiai, neišleidžiant daug pinigų salonams ir visažistams. Turite nustatyti, ar jūsų antakiai yra pakankamai stori. Nesijaudinkite, jei pastebėsite, kad antakiai neatitinka kai kurių storio standartų ar tendencijų. Visada galite pabandyti užauginti storesnius antakius. Prieš miegą pabandykite 3-5 minutes masažuoti antakius, naudodami ricinos aliejų, alyvuogių aliejų arba migdolų aliejų, kad plaukai greičiau augtų. Sveika mityba taip pat gali paveikti ne tik plaukus, bet ir visą kūną – į savo racioną įtraukite žuvį (ypač lašišą), riešutus, razinas ir sojos produktus. Tai paskatins plaukų augimą ir sustiprins plaukų folikulus. Norėdami pasiekti nuostabių rezultatų, jums nereikės ilgai laukti.

Raskite savo veido formai tinkamą antakių formą. Jei jūsų veidas apvalus, pabandykite sukurti kuo aukštesnę arką. Ieškokite antakio formos, kuri eina tiesia linija iki antakio smailės, ir laikykitės atokiau nuo suapvalintos antakių formos. Dėl to jūsų veidas atrodys labai apvalus.Kvadratiniam veidui apsvarstykite išlenktą antakio formą, minkštą ar kietą kampą. Venkite plonų ir trumpų antakių formų.Moterys, turinčios širdies formos veidą, turėtų laikytis žemos arkos ir suapvalintų antakių, nes tai sukuria natūralesnę išvaizdą. Venkite labai išlenktų antakių: tai gali padidinti ilgį trumpesniam širdies formos veidui.

Jei veidas ovalus, rinkitės plokščią ir minkšto kampo antakio formą. Jie turėtų eiti tiesiai į viršų, o tada švelniai pasukti aukštyn. Norėdami nustatyti tris taškus, į kuriuos turėsite atkreipti dėmesį formuodami antakius, naudokite pieštuko metodą. Padėkite pieštuką tiesia linija išilgai nosies šono – tai bus antakio pradžia (viduje). Tada padėkite pieštuką išilgai nosies ir per vyzdį. Tai bus arka ir aukščiausia jūsų antakio dalis. Dabar judinkite pieštuką taip, kad šnervės galas ir išorinis akies kraštas būtų vienoje linijoje – tai yra jūsų antakio galas groziui.lt.