Grožis

Kokią LED lempą pasirinkti?

Klausimas, kaip išsirinkti tinkamą lempą gelio lakui džiovinti, anksčiau ar vėliau kyla kiekvienam manikiūro meistrui, taip pat kiekvienai moteriai, kuri nori ilgalaikio gelinio lako manikiūrą pasidaryti namuose. Šiuolaikinei manikiūro įrangos rinkai atstovauja platus įvairių tipų gelinio lako lempų pasirinkimas. Pasirinkti nėra lengva. Manikiūro lempos skiriasi daugeliu savybių: veikimo technologija, dangos sutvirtėjimo greičiu ir kt savybėmis.

Manikiūro lempos paskirtis

Visų pirma, svarbu suprasti, kam skirta UV lempa. UV lempa yra specialus įtaisas reikalingas polimerizacijai, tai yra gelinio lako sukietėjimui, nes gelinis lakas nesukietėja ore ir po saulės spinduliais. Taip yra dėl to, kad tokių lakų sudėtyje nėra tirpiklių, skirtingai nuo įprastų manikiūro lakų.

Renkantis geriausią lempą  nagams, turėtumėte sutelkti dėmesį į tris pagrindines savybes. Be abejo, tai yra prietaiso galia, skleidžiamos šviesos tipas ir modelis, o tiksliau – pačios įrangos forma.

Šiandien manikiūro įrangos rinkoje yra populiariausios ir perkamiausios LED lempos. Geriausia LED lempa yra ta, kurią sudaro keliolika šviesos diodų, kurių nereikia keisti. Jiems būdingas labai ilgas tarnavimo laikas ir mažos elektros energijos sąnaudos. Priklausomai nuo lempos galios, lakas sukietėja per 15-60 sekundžių, o tai žymiai pagreitina manikiūro procesą. Kuo didesnė galia, tuo geriau, nes nuo šio parametro priklauso, kaip greitai nagų danga sukietės. Todėl salonui turėtumėte pasirinkti lempą, kurios galia yra min. 48 W.

Kosmetinio stalo nagų lempa taip pat turėtų būti įdomaus dizaino. Žinoma, tai nėra būtina sąlyga, tačiau tokiu būdu mes tikrai galime įdomiai išpildyti patalpos interjerą. Judesio jutiklis taip pat bus puiki pagalba darbo metu, kurio dėka prietaisas automatiškai įsijungs pajutęs, kad į jį įdėta ranka. Be to, neturėtume pamiršti apie didelį ekraną, leidžiantį valdyti laiką ir laikmatį. Visi šie papildomi privalumai palengvina kiekvieno meistro darbą.