Grožis

Kokios moteriškos pavasarinės striukės tiks prie suknelės?

Jei dar neradai patinkančios ir tinkančios pavasarinės striukės, tai šis gidas tau galės suteikti daugiau idėjų apie pagrindines šiltojo sezono madas ir tendencijas, kurias galėsi panaudoti rūbų paieškoms!

Kokios moteriškos pavasarinės striukės tiks prie suknelės?

Ar jau pastebėjai, kad besiruošiant šiltesnėms dienoms kyla nemažai klausimų apie drabužius ir batus, kuriuos rinksiesi pavasario sezonui? Kokios pagrindinės tendencijos pastebimos (internetinėse) drabužių parduotuvėse? Ką reikėtų rinktis, jeigu noriu atrodyti stilingai? 

Jei dar neradai patinkančios ir tinkančios pavasarinės striukės, tai šis gidas tau galės suteikti daugiau idėjų apie pagrindines šiltojo sezono madas ir tendencijas, kurias galėsi panaudoti, kai apsipirkinėsi!

Kokias striukes rinktis prie suknelės šį sezoną?

Turbūt nėra nieko maloniau nei išsirinkti mėgstamiausią suknelę ir išeiti į miestą šiltą pavasario dieną. Vis dėlto, net ir pavasarį prie suknelės tikriausiai prireiks geros striukės, todėl vertėtų pasidomėti šių metų drabužių kolekcijų tendencijomis, kad jaustumeisi gerai ir atrodytum puikiai.

Šiuo metu vienas iš perkamiausių variantų yra demisezoninės striukės, kurias gali pritaikyti prie skirtingos temperatūros su šiltesne skarele arba šaliku. Jeigu dažnai pamiršti skėtį, kai išeini į miestą, tai demisezoninė striukė su gobtuvu taip pat gali būti tikras išsigelbėjimas tokiomis situacijomis, kai negali pabėgti nuo lietaus.

Viena iš pagrindinių šio sezono naujovių ir tendencijų yra languoti paltai, kurie primena marškinius dėl jų užsegimo sagomis.

Tokie paltai puikiai tiks tiek prie suknelių, tiek prie tamsesnių džinsų, todėl tokio tipo striukę tikrai naudinga turėti savo kolekcijoje. Tokių trumpų languotų paltų gali rasti ir Bolf internetinėje parduotuvėje, kur visada rasi puikių pasiūlymų ir naujovių (geriausius pavasarinių striukių pasiūlymus gali rasti: https://bolf.lt/lit_m_Apranga-moterims_Moteriskos-striukes_Demisezonines-11784.html).

Jeigu dar neturi tokios pavasarinės striukės, kuri patiktų, tai tikrai peržvelk naujausias drabužių parduotuvių kolekcijas, nes ten tikrai rasi kažką, kas tiks kiekvienai. Tik paskubėk, kol geriausios striukės dar nedingo iš (internetinių) lentynų!

Kokios spalvos madingiausios šiais metais?

Renkantis naujus rūbus gali būti naudinga atkreipti dėmesį ir į naujausias spalvų tendencijas. Taip sužinosi apie madingiausius rūbus ir aksesuarus, kurių galbūt dar trūksta tavo kolekcijoje.

Šį pavasarį nebijok rinktis ryškių spalvų, pavyzdžiui, rožinės arba raudonos, kuri padės išsirinkti. Tam ypač tiks dabartiniai internetinės parduotuvės Bolf striukių pasiūlymai, kur tikrai rasi tokią ryškią pavasarinę striukę, kuri tiks ne tik prie suknelės, bet ir prie kitų aprangos pasirinkimų.

Geltona taip pat grįžta į madą, todėl nepamiršk prie savo drabužių pridėti arba geltoną pavasarinę striukę, arba gelsvą aksesuarą, kurį derinsi prie kitos spalvos pavasarinės striukės. Taip kiekvieną dieną atrodysi stilingai ir naujoviškai!

Jei nori kažko neutralaus, tikrai nesuklysi pasirinkdama rudus (t.y. karamelės) atspalvius, kuriuos lengvai priderinsi prie bet kokios progos. Klasikinių atspalvių pavasarinės striukės išliks madoje ne vieną sezoną, todėl gerai pasiruoši ilgesniam laikui. 

Ar jau turi idėjų apie naujos pavasarinės striukės pasirinkimą? Jeigu dar neišsirinkai, tai peržvelk Bolf internetinės parduotuvės pasiūlą, kur tikrai rasi tokią striukę, kuri saulėtą pavasario dieną tiks prie bet kokios mėgstamos suknelės.