Gyvenimo būdas

Gėlės internetu: patogu, greita, kokybiška

Šiandien gėlės yra neatsiejama sveikinimų dalis tiek šeimos šventėse, tiek oficialiose progose. Dažnai būna, kad žmogus nespėja ar neturi galimybės pasveikinti ir įteikti gėlių. Pavyzdžiui, suaugę vaikai gyvena kitame mieste ir negali darbo dienomis atvažiuoti gimtadienio proga pasveikinti savo mamos. Vis tik jie norėtų, pradžiuginti mamą ir padovanoti jai šventinę nuotaiką. Tokiu atveju išeitis yra – tai gėlės internetu. Netrukus papasakosime kaip naudotis šia paslauga.

Gėlės internetu Vilniuje

Interneto svetainėje flowershop.lt yra puokščių, gėlių dėžutėse nuotraukų pavyzdžiai. Čia galima rasti didelę įvairovę – skirtingų gėlių puokščių, pastelinių ar ryškių spalvų derinius. Gėlės internetu yra pačių įvairiausių rūšių: rožės, tulpės, bijūnai, eustomos, sezoninės gėlės. Jas komponuoja patyrusi floristė Inesa. Ji kuria nuostabaus grožio puokštes, kurios išpildytų kiekvienos moters svajonę. Spalvų ir rūšių įvairovė leidžia atrasti gėles ir jaunai merginai, ir bendradarbei ar bosei, ir mamai ar močiutei.

Užsakyti gėles internetu galite iš bet kurio Lietuvos miesto ar kaimo. Tai galima padaryti telefono skambučiu ar elektroniniu paštu, nurodant, kokios puokštės norite. Jeigu sunku apsispręsti dėl gėlių, jums sufleruos nuotraukose esantys pavyzdžiai, tačiau jei nerandate tinkamo pavyzdžio, savo poreikį išsakykite floristei ir atraskite sprendimą kartu. Užsakytos gėlės internetu gali būti pristatytos tą pačią dieną, Vilniaus mieste nemokamai. Taigi, jūsų artimas žmogus kartu su puokšte gaus ir didelę dozę gerų emocijų.

Gėlių dėžutės

„Flower Shop“ komanda stengiasi, kad klientai visada liktų sužavėti ir patirtų kuo daugiau smagių akimirkų, todėl pardavinėja tik šviežias gėles. Siūlomas asortimentas išties labai platus. Gėlių deriniai šiuolaikiški ir madingi. Daugelis moterų jau pamėgo gėles dėžutėse, jos puikiai papuošia namus. Interneto svetainėje rasite tokių dėžučių pavyzdžių – tai pastelinių spalvų, raudonų rožių, klasikinė, baltų rožių ir hortenzijų dėžutės. Tinkamas gėles internetu ras net ir išrankiausią skonį turintys klientai.

Gėlių ir dovanų rinkinys

Pasinaudokite galimybe užsakyti puokštę internetu, jei neturi laiko aplankyti jubiliatės. Tikrai ją pradžiuginsite ir sugaišite tik kelias akimirkas. Kartu su gėlėmis kurjeris gali įteikti dovaną – saldainių, šampano, netgi didelį meškiną. „Flower Shop“ parduotuvėje internete rasite saldų dovanų rinkinį, vyno ir kavos, sūrių, gurmaniško maisto dovanų rinkinius. Jūsų užsakytos gėlės internetu kartu su dovanų rinkiniu bus pristatytos nurodytu adresu. Užsakymą gavęs asmuo bus labai maloniai ir džiugiai nustebintas.