Buitis

Norfos akcijos: informacija praktiškiems žmonėms

„Norfa“ – vienas tų prekybos centrų, kuris pirkėjus vilioja ypatingai žemomis kainomis. Jei siekiama sutaupyti, Norfos akcijos visada leidžia tą padaryti gerokai paprasčiau, todėl vykstant į šio prekybos tinklo parduotuvę verta pasidomėti šiuo metu galiojančiais aktualiausiais pasiūlymais. Informacijos galima ieškoti „Norfa“ internetinėje svetainėje arba specialiame kainų leidinyje: ir vienu, ir kitu atveju nuolaidų peržiūrai reikės skirti ne daugiau nei keletą minučių.

Daugiau nei du dešimtmečius gyvuojanti įmonė

Pirmoji „Norfa“ parduotuvė buvo atidaryta 1997 metais, o praėjus dvejiems metams buvo nuspręsta investuoti į mažmeninės prekybos plėtimą. Nuo 2000 iki 2002 metų duris atvėrė net 43 naujos „Norfa“ parduotuvės, o 2004 metų pabaigoje jų skaičius išaugo iki 87. Tuo nebuvo apsiribota: 2019 metais „Norfa“ prekybos tinklą sudarė net 143 parduotuvės, kuriose pirkėjus džiugina maloni atmosfera ir nedidelės prekių kainos.

Parduotuvių rekonstravimas

2006 metais „Norfa“ nusprendė keisti savo įvaizdį: naujos parduotuvės buvo įrengiamos pagal naują koncepciją, o jau esamos – rekonstruojamos. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas ne vien tik prekybos centro funkcionalumui, bet taip pat ir jo jaukumui. Siekiama, kad kiekvienas „Norfa“ lankytojas čia norėtų grįžti dar ne vieną kartą!

Pasiūlymai lojalumo kortelių savininkams

Norfos akcijos kartais yra taikomos tik lojalumo kortelės turėtojams, tad galite pagalvoti apie šios kortelės įsigijimą. Šią išskirtinę kortelę parduotuvės kasoje galite įsigyti vos už 2,9 €, o jos teikiamais privalumais galėsite įsitikinti iš karto. „Norfa“ kortelė džiugina ne vien tik momentinėmis nuolaidomis, bet taip pat ir į kortelę grįžtančiais pinigais, kuriais galima padengti net iki 50 procentų pirkinių vertės.

Energijos taupymo lyderė

2015 metais „Norfa“ tapo efektyviausiai energiją vartojančia įmone visoje Lietuvoje. Energijos išteklių tausojimas šiandien yra svarbus kaip niekada anksčiau, todėl tam bendrovė skiria ypatingą dėmesį: visi „Norfa“ darbuotojai yra skatinami tausoti energijos resursus, diegiamos įvairios inovatyvios technologijos, ir t.t. Per ketverius metus „Norfa“ prekybos tinklas elektros energijos sąnaudas sumažino net ketvirtadaliu.

Modernios savitarnos parduotuvės

Nuo 2018 metų „Norfa“ pradėjo diegti savitarnos kasas. Šiandien jas galima rasti kone kiekvienoje šio prekybos tinklo parduotuvėje, todėl pirkėjai turi galimybę prekių įsigyti dar greičiau. Jei norite, kad apsipirkimo procesas pareikalautų kiek įmanoma mažiau laiko, rinkitės tas šio prekybos tinklo parduotuves, kuriose galima atsiskaityti naudojantis savitarnos kasa.

„Norfa“ prekybos centro parduotuvėse rasite viską, ko tik gali prireikti: čia siūloma įsigyti ne vien tik kasdienių maisto prekių, bet taip pat ir gurmaniškų produktų, vaikams ir suaugusiems skirtų drabužių, kanceliarinių prekių, kosmetikos gaminių, ir t.t. Norfos akcijos įvairių prekių leis įsigyti tikrai palankiomis kainomis, taigi, tikrai verta pasvarstyti apie galimybę rinktis būtent šio prekybos tinklo parduotuves.