Laisvalaikis

Dovanos moterims: kas svarbu renkantis?

Šiandien rinkoje ieškantys dovanų moterims susiduria su milžiniška pasiūla, todėl natūralu, jog kyla klausimai, kokios dovanos moterims madingos, kaip išrinkti geriausią? Jei nenorite įteikti dar vieno kvepalų buteliuko, nes tą jau darėte praėjusį gimtadienį ar per Kalėdas, tuomet padovanokite tai, kam neliks abejinga nė viena moteris – smagų, emocijų kupiną laiką. Laisvalaikio pramoga bus neapčiuopiama, bet itin didelę vertę kurianti dovana. Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Moters pomėgiai

Ką mėgsta ir kuo domisi dovanos gavėja? Galbūt ji neabejinga šokiams, o gal dievina piešimą, svajoja išmokti kurti papuošalus? Tuomet turėsite platų pasirinkimą rankdarbių, meno užsiėmimų kursų ir pamokų. Moteris negali atsispirti ekstremalioms pramogoms? Rinkitės iš auto ir moto, oro pramogų spektro. Šioje kategorijoje yra daug pasirinkimų dviem asmenims – tai būtų dar šaunesnė dovana, nes be gautų emocijų moteris gaus ir Jūsų dėmesį, laiką drauge, ką dailiosios lyties atstovės itin vertina. Jei dovanos gavėja yra romantikos gerbėja, nusiveskite ją prašmatnios vakarienės, padovanokite skrydį oro balionu ar pasiplaukiojimą jachta. Jei abejojate savo sprendimu, rinkitės iš tokių dovanų, kurios pradžiugintų kiekvieną moterį, pavyzdžiui, fotosesija, makiažo pamoka.

Gyvenimo būdas

Be pomėgių, yra dar šis tas, kas gali pasufleruoti, kokia dovana būtų labai naudinga ir tikrai įvertinta. Tai – moters gyvenimo būdas ir poreikiai, apie kuriuos ji pati galbūt nė nesusimąsto.

Jei moteris yra irzli, patiria daug streso, būtinai padovanokite kuponą masažui – idealiai tiks viso kūno atpalaiduojantis. Kartais moterys paskęsta rutinoje, rūpesčiuose ir neranda arba gaili laiko skirti tik sau. Masažas bus tobula proga pailsinti kūną ir sielą.

Labai daug dirbančioms ir poilsiui laiko neskiriančioms moterims nuostabiausia dovana bus savaitgalis su nakvyne viešbutyje ar sanatorijoje. Tai nepriekaištinga galimybė atitrūkti nuo kasdienybės ir kokybiškai pailsėti.

Kadangi pasirinkimų spektras bus platus, alternatyvų lauką mažinkite pagal strateginę vietą – prioritetą teikite dovanoms, kurios teikiamos arčiau dovanos gavėjos namų ar darbo vietos. Kartais laisvalaikio dovanų kuponai lieka nepanaudoti būtent todėl, kad dovanų gavėjai neturi galimybių nuvykti ten, kur gali pasimėgauti savo dovana.