Naudinga

DARBUOTOJŲ PAIEŠKA BEI ATRANKA PASITELKIANT PERSONALO ATRANKOS ĮMONĘ – PATOGUS IR RACIONALUS SPRENDIMAS KIEKVIENAI ORGANIZACIJAI

Personalo atrankos įmonės – tai Jūsų partneris, padėsiantis surasti bei pritraukti tinkamiausius kandidatus laisvoms arba naujai kuriamoms darbo vietoms Jūsų organizacijai užimti. Ilgametė patirtis, didžiulis žinių bagažas, gausi kandidatų duomenų bazė ir kiti kriterijai užtikrina, kad darbuotojų paieškos bei atrankos procesai, kuriuos deleguosite šiam partneriui, vyktų sklandžiai, profesionalai bei taupant Jūsų laiką ir finansinius išteklius.

Kokias funkcijas galima deleguoti personalo atrankos įmonėms potencialių kandidatų pritraukimo etape?

Kandidatų pritraukimo etapas, pasitelkus išorės partnerius, gali būti labai paprastas, nes personalo atrankos įmonė už Jus gali atlikti visus reikiamus veiksmus. Išsiaiškinusi konkrečius Jūsų, kaip darbdavio, poreikius, personalo atrankos įmonė atliks darbo ir organizacinės kultūros analizę, sudarys tinkamiausių talentų paieškos, pritraukimo ir vertinimo strategiją bei atliks tokias technines užduotis, kaip profesionalių darbo skelbimų parengimas, jų sklaida atitinkamuose portaluose bei socialinėje medijoje ir t. t. Pažymėtina, kad potencialių kandidatų pritraukimo etape yra orientuojamasi ne tik į aktyviai darbo ieškančių specialistų pritraukimą, bet ir į pasyvius potencialius kandidatus, kurie yra patenkinti turima darbo vieta, todėl aktyviai naujos darbovietės neieško. Pasyvių kandidatų pritraukimui yra pasitelkiamas „galvų medžioklės“ metodas, kuris, kaip žinia, reikalauja specifinių žinių bei kuriam yra taikomi aukščiausi kokybės ir etikos standartai.

Kokias funkcijas galima deleguoti personalo atrankos įmonėms potencialių kandidatų CV rūšiavimo bei vertinimo etape?

Personalo atrankos įmonės specialistai, dirbantys su Jūsų organizacija, kruopščiai įvertins visus gautus potencialių kandidatų gyvenimo aprašymus ir, atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius, atrinks tinkamiausius kandidatus – tai viena iš užduočių, kurią galite deleguoti personalo atrankos įmonėms potencialių kandidatų CV rūšiavimo bei vertinimo etape. Jūsų partnerio darbuotojų paieškos bei atrankos procesuose specialistai susisieks tiek su visais atrinktais, tiek ir su neatrinktais kandidatais. Pastarieji bus informuoti, kad jų kandidatūra neatitiko Jūsų reikalavimų, o atrinkti potencialūs kandidatai bus pakviesti į kitą etapą, kurio metu bus atliekamas jų vertinimas. Pažymėtina, kad visų atrinktų potencialių kandidatų kompetencijos bus vertinamos, panaudojant pusiau struktūruoto interviu metodą, taip pat UNLOCK testą, skirtą kandidatų asmeninių savybių, komandos vaidmenų ir vertybių vertinimui, o, esant poreikiui bei Jūsų pageidavimui, kandidatų vertinimui gali būt pasitelkiami ir Tripod testai.

Kokias funkcijas personalo atrankos įmonė atlieka potencialių kandidatų atrankos užbaigimo etape?

Atrankos užbaigimo etapo tiek būsimas darbdavys, tiek potencialūs darbuotojai, greičiausiai, laukia labiausiai. Šio etapo metu personalo atrankos įmonė pateiks Jums informaciją apie tinkamiausius kandidatus, plačiau papasakos apie jų turimą potencialą bei rizikas, susijusias su konkrečiu specialistu. Jūsų partneris Jums tinkamu laiku suorganizuos ir susitikimą su atrinktais kandidatais. Pažymėtina, kad, esant Jūsų pageidavimui, susitikimuose su potencialiais kandidatais galės dalyvauti ir personalo atrankos įmonės konsultantas.

Ar personalo atrankos įmonės paslaugos yra brangios?

Personalo atrankos įmonės paslaugų kaina yra racionali, atitinkanti paslaugų kokybę, mastą ir projekto sudėtingumą. Kiekvienu individualiu atveju kaina, atsižvelgiant į jau minėtus aspektus, skiriasi, todėl norėdami sužinoti, kiek kainuotų tokio pobūdžio partnerystė, susisiekite su pasirinkta personalo atrankos įmone.