Grožis

Botoksas plaukams – tiek vizualiai matoma, tiek nematoma nauda plaukams

Grožis, kurį galima vertinti remiantis įvairiais kriterijais, tikriausiai yra bene pati subtiliausia tema. Akys, lūpos, kojos, plaukai ar  kuri nors kita kūno dalis gali būti įvardinama kaip gražiausia pas save ar kitą žmogų. Šį kartą mūsų dėmesio centre – plaukai, nesvarbu, ilgi ar trumpi, tiesūs ar banguoti, žaismingai rausvi ar viliojančiai šviesūs, puošiantys kiekvieną dailiosios lyties atstovę. Aišku, genų „užprogramuotais“ ar gamtos dovanotais tobulais plaukais džiaugiasi reta moteris, o ir kasdien šie, patirdami stresą, susijusį su aplinkos žala, ydinga mityba, neteisinga priežiūra bei kitais neigiamais veiksniais, silpsta, praranda žavesį bei gyvybingumą. Tačiau, gera žinia, plaukas – kūno dalis, kurią galima gana greitai „reanimuoti“, o prieinama grožio procedūrų įvairovė  leidžia išsirinkti priimtiniausią variantą. Vienas jų, rekomenduojamas dažnos meistrės bei tampantis vis populiaresnis šio efektą pajutusiųjų tarpe – botoksas plaukams. Ne tik nebandėte, bet net ir negirdėjote? Padėsime užpildyti šią spragą!

Botoksas plaukams sudėtimi pranoksta tiesinimą keratinu

Vien žodis „botoksas“ leidžia suprasti, jog kalba eina apie rimtus reikalus! Aišku, tai tikrai nėra tos pačios sudėties botoksas, kuriuo yra užpildomos raukšlelės ar putlinamos lūpos. Žodis taikliai pasiskolintas norint išreikšti procedūros efektyvumą, tikrai vertą dėmesio. Žvelgiant į moterų nuotraukas prieš ir po procedūros, žandikaulis gali atvėpti: negi po kelių valandų, praleistų grožio salone, įmanomi tokie kardinalūs pokyčiai?

Tikrai taip! O, geriausia, jog plaukus atgaivina, paverčia glotnesniais, paklusnesniais bei vizualiai sveikesniais produktas, savo sudėtyje neturintis jokių žalingų komponentų. Keratinas, kolagenas, vitaminai, aliejai, aminorūgštys, vitaminai ir kitos, „teisingos“ medžiagos įeina į botokso plaukams sudėtį. Tad ši procedūra yra iš tiesų rimta alternatyva tiesinimui keratinu, kurio poveikis pagrįstas cheminių medžiagų veikimu. Aišku, tiesinimas keratinu duoda ilgiau išliekantį efektą nei plaukų botoksas, tačiau ir tie 1 – 4 mėnesiai, kuriuos, priklausomai nuo individualios situacijos, ši medžiaga išsilaiko ant plaukų, nėra taip mažai, ar ne? Juolab, jog procesas – visiškai saugus, neslepiantis jokio šalutinio poveikio išvaizdai ar sveikatai.

Matoma ir nematoma plaukų botokso nauda

Natūralu, jog, ryžtantis bet kokiai grožio procedūrai, reikšmingi vizualiai matomi pokyčiai. Ką žada plaukų botokso procedūra? Minkštesnius, žvilgančius, gyvybingesnius, mažiau besibanguojančius ar besipučiančius, lengviau formuoti pasiduodančius plaukus. Žodžiu, tokie plaukai, apie kuriuos svajoja kiekviena moteris, taps jūsų palydovu iki pat kitos procedūros (o šią, pajutus akivaizdų skirtumą, net neabejojame, norėsite kartoti!).

Tačiau, besidžiaugiant akivaizdžiai geresniu estetiniu vaizdu, nepamirškime pasidomėti, kas vyksta plauko viduje. Procedūros metu yra užpildomi plauko paviršiaus pažeidimai, kuriuos sukelia, pavyzdžiui, kasdienis šukavimas, kepurės nešiojimas ar kiti, ne itin palankūs veiksniai. Atkuriama plauko struktūra, papildant pastarojo keratino bei kolageno atsargas. Tai ir lemia, jog plaukai, prieš tai buvę akivaizdžiai pavargę ar net nustekenti, atsigauna, pagražėja.

Svarbu paminėti ir tai, jog plaukų botoksas sukuria apsauginį barjerą, sumažinantį žalą, kurią patiria plaukas dėl dažno tiesintuvo naudojimo, garbanų formavimo aparatų bei įvairių kosmetikos priemonių. Taip pat plaukų botoksas gali sumažinti pleiskanotumą, įvairias kitas galvos odos problemas ar net…plikimą. Aišku, tai nėra pagrindinė produkto funkcija, dėl to didelio stebuklo šiuo klausimu tikėtis nereikėtų.

Ir, pabaigai, aptarsime klausimą, kuris tikriausiai jau kurį laiką kirba dažnos skaitytojos galvoje: kiek kainuoja ši procedūra? Tikslią kainą, įvertinęs jūsų plaukų būklę, gali pasakyti tik konkretus meistras, pas kurį procedūrą ir ketinate atlikti. Kainos „žirkles“ įtakoja įvairūs veiksniai: plaukų ilgis bei tankumas, plauko būklė, priemonė, kuri yra naudojama atliekant procedūrą (plaukų botoksą gamina skirtingos įmonės), meistro profesionalumas bei grožio salono prestižas. Remiantis rinkoje vyraujančiomis kainomis, pinginė gali palengvėti nuo keliasdešimt iki šimto ar daugiau eurų. Įvertinus, kiek išsilaiko procedūros rezultatai bei kokias teigiamas emocijas sukelia matomas vaizdas veidrodyje, botoksas plaukams – vertinga investicija į šių puoselėjimą.