Grožis

Parafino vonelės ir jų nauda

Sausa, suskeldėjusi rankų oda kankina ne vieną vyrą ar moterį. Šie požymiai ypač juntami pirštinių sezono metu arba atėjus vasarai. Daugelis manikiūro specialistų rekomenduoja išbandyti parafino voneles. Jos ne tik drėkina rankų odą, bet ir gali padėti gydyti įvairius skausmus bei spręsti kitas problemas.

Parafino vonelės – kas tai?

Parafinas – tai specialus skystis, kuris dažnai naudojamas medicinoje ar kosmetologijoje. Medžiaga turi išskirtinę savybę, kuri puikiai sulaiko šilumą, o pats parafinas gali tolygiai pasiskirstyti ant odos. Šiluma gerina kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, pašalina toksinus. Naudojant parafino voneles oda greičiau pasisavina bet kokias kosmetines priemones, todėl procedūrų metu galima tinkamai pamaitinti arba pridrėkinti išsausėjusią rankų odą.

Kaip atliekamos procedūros parafino vonelėmis?

Kad parafino vonelės veiktų kuo efektyviau, prieš tai rekomenduojama rankas nušveisti specialiomis priemonėmis ir jas pamasažuoti. Tada į odą įtrinkite reikiamas medžiagas: kremą, kaukę, serumą ir pan. Rankas panardinkite į parafiną ir laikykite. Kadangi parafino sluoksnis neleis odai atvėsti, ji suminkštės atsivers poros, todėl visos naudojamų priemonių veikliosios medžiagos pasieks giluminius sluoksnius ir suteiks norimą rezultatą. Jei norite, kad rezultatas būtų ilgalaikis, tokias procedūras reikėtų kartoti kas 1–2 savaites.

Kokias ligas gali gydyti parafino vonelės?

Parafino vonelės naudingos ne tik norint sudrėkinti rankas ar atliekant manikiūrą. Šią procedūrą gydytojai rekomenduoja ir besiskundžiantiems sutrikusia kraujotaka. Ji taip pat padeda pašalinti įtampą, dažnai susikaupiančią žmonėms, kurie daug dirba rankomis, kilnoja sunkius svorius. Įrodyta ir tai, jog reguliari parafino terapija gali padėti atsikratyti pirmųjų senėjimo požymių ir sumažinti nedideles raukšleles. Negana to, parafino vonelės itin efektyvios gydant sausgyslių patempimus, žaizdas, nudegimus, artritą, kaulų lūžius, odos ligas ir t. t.

Kokią naudą pajusite?

Jei reguliariai atliksite procedūras su parafino vonelėmis, pajusite tokius požymius kaip sumažėjusį skausmą, įsitempusių raumenų atpalaidavimą, geresnį sąnarių lankstumą ir daug kitų puikių savybių. Jei jus domina parafino vonelės, dėl jų galite kreiptis į bet kokį patikimą grožio saloną ar profesionalų manikiūrą meistrą savo mieste.