Laisvalaikis

5 priežastys, kodėl gėlės yra gera dovana

Ką padovanoti? Toks klausimas karts nuo karto aplanko visų mintis, ypač artėjant kokiai nors progai. Gėlės tapo pirmu dalyku, kuris ateina į galvą galvojant apie dovaną ypatingai progai. Antrai pusei, tėvams, seneliams, kolegoms – gėlės, atrodo, yra puiki dovana praktiškai bet kam! Bet kodėl? Išsiaiškinkime, kodėl gėlių puokštės gali būti geriausia dovana.

#1. Gėlės primins gavėjus apie jus

Kiekvieną kartą, kai žmogus pato pamerktą puokštę ant stalo, jis iškart galvoja apie jus. Ir, žinoma, jūsų prisiminimas bus malonios patirties dalis, kuri yra natūrali asociacija su dovanų gavimu. Tai veiks nepriklausomai nuo pasirinktų gėlių ar kompozicijos dydžio, todėl tai yra geras būdas priversti dažniau galvoti apie jus.

Ne veltui gėlės yra mėgstama pasimatymų dalis. O štai žmonėms, kurie gyvena toli nuo jūsų, galima užsakyti gėlių pristatymą į namus. Taip net nebūdami kartu šventės metu, galite pasveikinti mylimą žmogų. Anot gėlių salono Gintarės gėlės, gėlių pristatymas į namus yra populiariausia šių dienų paslauga, kuri greičiausiai bus populiari net ir pasibaigus karantinui.

#2. Gėlės teikia džiaugsmą ir laimę

Nenuginčijamas faktas, kad gėlės mus džiugina. Nuostabių spalvų gėlių žiedlapiai ir ryškiai žali stiebai gali būti būtent tai, ko trūko – ryškumo, ypač niūrią dieną. Jau nekalbant apie dėmesingumą ir susižavėjimą – savo šiltą požiūrį į žmogų iliustruojate gėlėmis, kurių tiesiog negalima nepastebėti.

Mokslininkai ne vieną kartą įrodė, jog gražios gėlės pakelia nuotaiką ir atitolina niūrias mintis. To ypač reikia mums čia Lietuvoje, kur dažniausiai dangus yra cepelinų spalvos.

#3. Gėlių puokštė – lengviausias būdas nustebinti

Mes visi mėgstame gauti dovanų, ypač kai tai yra staigmena. Staigmenos yra dažna dovanos dalis. Norint gauti puokštę ar užsisakyti gėlių, reikia tik šiek tiek pastangų, tačiau netikėtos dovanos teikiamas malonumas yra tiesiog neįkainojamas! Tai neabejotinai lengviausias ir greičiausias būdas praskaidrinti kažkieno mintis įprastą dieną. Anot dovanų ekspertų iš Breto, nereikia ypatingos progos, jog dovanoti gėles.

#4. Gėlės parodo, kad jums rūpi

Nors gėlių puokštė yra paprasta dovana, jos įteikimas reiškia, kad skyrėte laiko ją gauti, net jei tai buvo užsakymas internetu. Tai parodo jūsų nuoširdų ketinimą priversti žmogų šypsotis ir praskaidrinti jo nuotaiką, o tai tikrai bus įvertinta. Ir jei žinote, kokios gėlės žmogui labiausiai patinka, mėgstamų gėlių kompozicija bus puiki dovana išreikšti savo jausmus.

#5. Tai sprendimas, kai negalite pasirinkti dovanos

Kartais pasitaiko atvejų, kai reikia ateiti su dovana, bet jūs net neįsivaizduojate, kas žmogui patinka. Gėlės tokiais atvejais yra puikus pasirinkimas, net jei nežinote, kurios žmogui labiau patinka. Konsultacijos su floristu, padės jums nuspręsti, kokias gėles užsakyti, atsižvelgiant į sezoną, įvykį ir jūsų santykius su žmogumi. Dienos pabaigoje nuostabi gėlių kompozicija yra daug geresnis pasirinkimas nei nereikalingas niekutis, gautas dovanų.

Ir pabaigai  – atminkite, kad gražią gėlių kompoziciją kiekvienas gali įvertinti kaip dovaną, nepriklausomai nuo to, ar yra kokia nors ypatinga proga. Tai puikus būdas praleisti dieną ir tapti žaviu bei dėmesingu žmogumi.