Grožis

4 celiulito stadijos ir kaip nugalėti šį moterų siaubą?

Sakoma, jog žiemos metu reikia „susikurti savo vasaros kūną“. Tačiau štai įpusėjo vasara, o kūnas, vis dar prisimena tingius žiemos pasigulinėjimus su karštu šokoladu ar šeimynine pica vienam. Lengva pasislėpti po šiltomis antklodėmis ir teisintis vėsiu oru, tačiau atsipalaidavimas dažniausiai lemia antsvorį ir supažindina su baisiausiu moterų priešu – celiulitu.

Kitaip tariant, nejudrumas, mankštos trūkumas, nesveika mityba, žalingi įpročiai laikomi antsvorio ir celiulito atsiradimo kaltininkais. Tačiau nebūtinai antsvoris ir celiulitas yra susiję. Esama ir daugiau priežasčių, kodėl per 80 proc. moterų kankinasi su celiulito pažeista kūno oda.

  • Bloga mityba,
  • Lėta medžiagų apykaita,
  • Dehidratacija,
  • Hormonų pusiausvyros nebuvimas,
  • Odos būklė arba storis.

Celiulitas nėra normali odos būklė, o nesiimant veiksmų iš vos matomo odos pakitimo, celiulitas gali „išvešėti“ iki sunkiai pagydomo.

4 celiulito stadijos

  • Pirmoji stadija. Beveik nematomi odos pakitimai, nežymios riebalų sankaupos vidinėje kojų pusėje, ant sėdmenų ar juosmens.
  • Antroji stadija diagnozuojama, braukiant per odą iš apačios į viršų – braukimo metu išryškėja nelygumai. Celiulitas pastebimas tik įtempus odą. Oda blyški, žemėsnės temperatūros, sumažėjęs elastingumas.
  • Trečioji stadija –plika akimi matoma „apelsino žievelė“ bei ryškūs riebaliniai guzai.
  • Ketvirtoji stadija. Odos paviršiuje matomas kietas audinys, kuriame daug įvairaus dydžio granuliuotų stiprių guzelių. Guzeliai gali būti skausmingi, odos pakitimai matomi visada, neriklausomai nuo to ar oda įsitempusi ar ne.

Kaip įveikti celiulitą?

Tinklalapyje esame paskelbę ne vieną namų sąlygomis pasigaminamos priemonės receptą ir netgi 4 savaičių veiksmų planą, kaip atsikratyti celiulito. Tačiau svarbu pastebėti, jog odos šveitimas, šukavimas, namuose pasigamintos kosmetikos priemonės ar įsigyti anticeliulitiniai kremai veikia kaip profilaktinės priemonės ar esant pirmai celiulito stadijai. Esant antrai stadijai dar galima sumažinti arba pristabdyti celiulito ryškėjimą tradicinėmis priemonėmis, tačiau tai jau riba, kuomet reikia profesionalų pagalbos.

Pastaruoju metu daug dėmesio sulaukia ir efektyviausia celiulito naikinimo priemone yra laikoma procedūra LPG® anticeliulitinis masažas kūnui naujausiu Cellu M6® Alliance aparatu. Klinikoje Skinology atliekamas liekninamasis viso kūno arba probleminių vietų anticeliulitinis masažas, natūraliu būdu stimuliuoja odos ląsteles bei mažinas nereikalingą riebalinį sluoksnį. LPG® masažai išsiskiria tuo, kad yra vienintelė tyrimais patvirtinta technologija, be jokio šalutinio poveikio ar skausmo, natūraliai aktyvinti odoje miegančias riebalines ląsteles ir skatinanti sustojusį riebalų deginimo procesą. Kiekvieno kliento odos  būklė įvertinama individualiai, parenkamos masažą papildančios ir efektyvumą didinančios priemonėms. Teigiama, jog akivaizdūs rezultatai pastebimi jau po 3 procedūrų.

Daugiau informacijos https://www.skinology.lt/