Grožis

3 natūralios naktinės veido kaukės tik iš 2 ingredientų

Šios naktinės kaukės skirtos neturinčioms laiko ar tiesiog tinginiukėms, nes tereikia užsidėti šią kaukę ir galima eiti miegoti. O ryte jau atsibundama su švytinčia veido oda. Puiku, ar ne?

Naktinė žalios arbatos kaukė veido valymui

  • 1 šaukštas žalios arbatos
  • 1 šaukštas pomidorų sulčių

Žalia arbata ramina odą, padeda subalansuoti odos riebumą. Tuo tarpu arbatos ir pomidorų sulčių mišinys padeda išlyginti odos spalvą.

Užplikyk 1-2 pakelius žalios arbatos dešimčiai minučių, turi gautis vidutiniškai stipri arbata, tuomet leisk arbatai atvėsti. Pasemk šaukštą arbatos ir sumaišyk su šaukštu pomidorų sulčių. Sumaišyk ir padenk mišiniu veidą, kaklą, paakius. Viskas, galima eiti miegoti! Ryte tereikia nusiprausti.

Naktinė pomidorų kaukė odos skaistinimui

  • 1 šaukštas pieno
  • 1 šaukštas pomidorų sulčių

Pomidorai turi vertingos vaisinės rūgšties, tuo tarpu pienas – pieno rūgšties, taigi šis mišinys yra vertingas norint sulyginti odos atspalvius ir išvalyti odą.

Perpjauk pomidorą pusiau. Pieną įpilk į dubenį. Paimk pomidoro puselę, pamirkyk į pieną ir ištepk veidą. Leisk nudžiūti ir pakartok 3 kartus, kad susidarytų trys kaukės sluoksniai. Ir štai taip galima eiti miegoti. Ši kaukė sutraukia poras, drėkina odą, pašalina tamsias dėmes ir sulygina odos atspalvius. Galima naudoti iki dviejų kartų per savaitę.

Naktinė citrinų kaukė skaisčiai odai

  • 1 šaukštas citrinų sulčių
  • 1 šaukštas migdolų aliejaus

Jei tavo oda padengta tamsesnėmis pigmentinėmis dėmėmis, nelygi veido spalva, tuomet tau padės ši naktinė citrinų ir migdolų kaukė. Abu šie produktai turi savybių, kurie šviesina ir skaistina odą.

Sumaišyk šaukštą citrinos sulčių ir migdolų aliejaus. Naudodama vatos gumulėlį padenk visą veidą ir kaklą. Pirštų galiukais įmasažuok odą ir ruoškis grožio miegui.