Mada

2017 pavasario stilius: ką privalu įsigyti?

Atšilę orai tikrai džiugina ir skatina ryžtis tam tikriems pokyčiams. Būtent pavasarį dažniausiai nusprendžiama pradėti sportuoti, užsiimti tam tikra nauja veikla, ir, žinoma, atnaujinti savo spintos turinį. Parduotuvėse siūlomų drabužių ir aksesuarų pasirinkimas tikrai labai didelis, tad ne visada paprasta nuspręsti, ką vertėtų įsigyti. Taigi, kokie svarbiausi šio pavasario pirkiniai? Juos pasirinkusios būsite tikrai stilingos, ir tam neprireiks ypatingai didelių išlaidų.

Rožinė, rožinė, rožinė…

Pavasarį norisi ryškesnių spalvų, todėl rožiniai drabužiai ir aksesuarai tikrai gali būti puikiu pasirinkimu. Būkite drąsios – tikrai sulauksite daug komplimentų. Jei nenorite rengtis pernelyg ryškiai ar net iššaukiančiai, rinkitės vieną šios spalvos aksesuarą, pavyzdžiui, šalikėlį, kuris tikrai pagyvins bet kokią aprangą.

Geltona

Šį pavasarį geltona yra viena madingiausių spalvų. Tikrai nesuklysite, jei nuspręsite pasirinkti geltoną suknelę ar lengvą pavasarišką paltuką. Garantuojame, tikrai neliksite nepastebėtos!

„Oversized“ drabužiai

Šį pavasarį madingi ne vien tik „oversised“ megztiniai, bet taip pat ir švarkai. Taigi, nebereikia baimintis, kad nusipirksite pernelyg didelį švarką – šį sezoną tai madinga!

Gėlėti drabužiai

Pavasaris siejamas su gamtos atgimimu, todėl gėlių motyvai šiltojo sezono kolekcijose nuolat pasikartoja. Šį sezoną nebijokite rinktis gėlėtų drabužių – dabar jie yra itin madingi.

Geometrinės figūros

Kaip ir praėjusiais metais, šiemet geometriniai raštai vis dar labai madingi. Nebijokite kontrastų ir įvairių geometrinių figūrų – vienas drabužis ar aksesuaras visą aprangos derinį gali paversti tikrai išskirtiniu.

Kombinezonai

Nors vasaros metu kombinezonai yra vienas populiariausių drabužių, tačiau juos galite drąsiai rinktis ir tada, kai saulė dar nedžiugina itin šiltais spinduliais. Rinkitės kombinezoną ilgomis rankovėmis – tai iš tiesų praktiškas ir patogus drabužis, su kuriuo atrodysite itin stilingai.

Tamprės

Ryškių spalvų ar margintos įvairiais raštais tamprės – tai dar vienas svarbiausių šio sezono pirkinių. Pamirškite juodas klasikines tampres – dabar galite rinktis iš gausybės įvairių originalių ir tikrai stilingų tamprių.

Pankiška dvasia

Nesvarbu, kiek jums metų – kur kas svarbiau tai, kaip jūs jaučiatės. Vis dar kyla noras maištauti ir gyventi pagal savo taisykles, nors to neparodote? Pats metas išsilaisvinti – šį sezoną pankiškas stilius yra itin madingas.

Taškiukai

Taškiukai ant suknelės, taškiukai ant kelnių… Šį sezoną galite drąsiai rinktis taškuotus drabužius bei aksesuarus, nes dabar jie  karaliauja mados viršūnėse.

Drabužiai su kutais

Drabužiai su kutais šį sezoną taip pat yra vieni madingiausių. Kutai – tai stiliaus detalė, kuria gali būti puošiami ir aksesuarai. Taigi, pagalvokite ir apie tokią aprangos detalę, kuri leis jaustis laisvai ir stilingai.

Kai kurie šio sezono mados top‘ai vyrauja dar nuo praėjusių metų, tad atlikdamos spintos reviziją neišmeskite pernai įsigytų drabužių – jie taip pat madingi ir šį sezoną.

Save