Mada

Kaip moterišką avalynę priderinti prie savo stiliaus

Pripažinkime – moterys jaučia išskirtinį ir magišką ryšį su savo turima avalyne ir rankinėmis. Tai yra aksesuarai, kurie avimi ir dėvimi nuolatos – nepriklausomai nuo mūsų amžiaus, pasirinkto stiliaus, laisvalaikio pasirinkimų, darbo pobūdžio ar kitų individualių veiksnių.

Moteriški batai ir rankinės gali turėti reikšmingos įtakos mūsų stiliui ir netgi paveikti mūsų bendrą savijautą ir jaučiamą pasitikėjimą mūsų jėgomis. Juk niekas negali lygintis su nuostabia naujų batų pora ar nepakartojama nauja rankine! Tačiau akivaizdu, kad tikrai ne kiekviena iš mūsų esame profesionalios stilistės, todėl pasirinkti tinkamą avalynę mums sekasi ne visuomet lengvai ir paprastai. Dėl šios priežasties https://aistrabatams.lt/ pateikia batų pasirinkimui skirtus patarimus, kurie turėtų pagelbėti kuriančioms savo įvaizdį.

Siekis suderinti savo batų spalvą su turimu rankinuku ir/arba kelnių diržu yra viena iš pačių seniausių ir svarbiausių stiliaus taisyklių. Tą pačią spalvą savo stiliuje turėtumėte „pakartoti“ tik vieną kartą – ir to visiškai pakaktų, kad jūsų stilius būtų harmoningas. Jei jūsų suformuotame stiliuje yra daugybė skirtingų spalvų, jums tereikia pasirinkti batus, kurie atitiktų bent vieną iš jūsų įvaizdyje esamų spalvų. Taigi, jei norite, kad jūsų pasirinkti moteriški batai turėtų teigiamą įtaką jūsų įvaizdžiui, tiesiog priderinkite jų spalvą prie vienos pasirinktos jūsų įvaizdžio detalės – diržo, juvelyrikos, rankinės ar kt.

Taip pat labai svarbu, kad formuodamos savo stilių jūs nesistengtumėte „konkuruoti“ pati su savimi. Būtų klaidinga pasirinkti labai išskirtinius ir ryškius drabužius, kuriuos analogiškai atitiktų ir jūsų pasirinkti batai. To tiesiog būtų per daug. Jūs turite ne „konkuruoti“, o pasistengti sukurti savo stilių, kuriame kiekviena detalė viena kitą papildytų. Tai reiškia, kad jei jūsų viršutinė dalis yra labai spalvinga, ryški ir išsiskirianti, neturėtumėte rinktis „spindinčių“ ir ryškių batų. Tuo tarpu, jei viršutinė dalis yra blankesnė, galite pasirinkti geriau pastebimus ir labiau išsiskiriančius batus. Trumpiau tariant – turite siekti balanso!

Renkantis tinkamus moteriškus batus taipogi svarbiomis tampa ir oro sąlygos. Suprantama, kad kiekviena iš mūsų visuomet norime būti madingos ir žengiančios koja kojon su pačiomis naujausiomis mados tendencijomis, tačiau jei lietingą ir žvarbią dieną jūs į gatvę išeisite su balerinos tipo bateliais – ne tik nesijausite komfortiškai, tačiau taip pat prasilenksite su realybe. Tai reiškia, kad moteriška avalynė turėtų būti pasirenkama ne tik atsižvelgiant į šiuolaikinę madą, jūsų individualų skonį, tačiau ir į praktiškumą bei patogumą. Visa tai užtikrins, kad žengdamos gatve jūs jaustumėtės komfortiškai ir pasitikėtumėte savimi, spinduliuodamos teigiamas emocijas.