Mada

Kodėl svarbu nešioti kepurę šaltuoju sezono metu?

Žiemą temperatūra gali smarkiai nukristi. Dėvėdami skrybėlę galite apsisaugoti nuo šalto oro ir neprarasti kūno šilumos. Skrybėlė taip pat gali padėti išlaikyti šiltą galvą ir ausis, o tai gali būti svarbu norint apsisaugoti nuo nušalimo. Kepurės internetu dabar lengvai pasiekiamos, tad užsisakyti tinkama skrybėlę, tikrai nebus sunku.

Labai svarbu dėvėti žieminę skrybėlę, jei norite nesušlapti, taip pat išvengti hipotermijos ir nušalimų. Nešiodami skrybėlę su vandeniui atspariu išoriniu sluoksniu galite apsaugoti kūno šilumą nuo sniego ir ledo. Dėvėkite skrybėlę su vandeniui atsparia medžiaga, kad išvengtumėte drėgmės, jei jus užklups pūga ar kruša. Sluoksniavimas reikalingas, kad būtų šilta. Jei sluoksniuosite drabužius, bus šilta. Dėvėdami orui pralaidžią skrybėlę apsisaugosite nuo perkaitimo.

Kai oras šaltas, tinkamas būdas sušilti yra dėvėti žieminę skrybėlę. Mūsų kūno šiluminės savybės prisideda prie jų efektyvumo, kai sėdime patogioje temperatūroje. Kai mūsų kūno temperatūra nukrenta žemiau 36 laipsnių, mūsų kūnas pradeda drebėti. Hipotermija pasižymi žemu kraujospūdžiu, galvos svaigimu, neaiškia kalba, žema kūno temperatūra. Net ir mūvėdami pirštines ir kepurę, šaltu oru galite sušalti tiesiog sėdėdami.

Jei norite išvengti nušalimo, įsitikinkite, kad esate su tinkamais drabužiai ir dėvite tinkamą skrybėlę, kuri palaiko šilumą. Pastebėjus ant kūno pūslių, laikas kreiptis į gydytoją. Būsite apsaugoti nuo Motinos Gamtos rūstybės, jei užsidėsite žieminę skrybėlę.

Kepurė gali padėti reguliuoti kūno temperatūrą, nes galva yra svarbiausia kūno dalis. Karštu oru saulės UV spindulius galima blokuoti dėvint kepurę, leidžiančią kūnui reguliuoti kūno temperatūrą.

Nepamirškite, kad  ne tik skrybėlė apsaugo mūsų galvą nuo šalčio ar karščio, bet tai puikus stiliaus aksesuaras, kuris į aprangą įneš žavesio.