Grožis

Veido kremas pavasarį: kam teikti pirmenybę?

Dienos – kasdien šviesyn ir šiltyn, o netrukus kvėpuosime pačiu tikriausiu pavasariu. Ir nors rūpintis savimi reikia ištisus metus, būtent šis metų laikas priverčia ne vieną iš mūsų atgyti ir dar daugiau dėmesio skirti sau. Mūsų veido oda – taip pat ne išimtis. Vienas greičiausių bei paprasčiausių būdų ją palepinti – veido kremas. Tad pats metas atsakyti į klausimą, koks veido kremas labiausiai tiks naudoti šiuo metų laiku.

Kremas vitaminais C ir D

Ko gero, jau šimtus kartų girdėjote apie tai, kokį svarbų vaidmenį pavasarį vaidina vitaminai – žiemai pasibaigs, dažnam iš mūsų jų trūksta, todėl į savo valgiaraštį turime įtraukti tokius produktus, kad apsirūpintume vitaminais. Tačiau nepamirškime, kad jų labai reikia ir mūsų veido odai, o ypač vitaminų C ir D. Būtent jie užtikrins, kad atėjus pavasariui, mūsų veido oda nebūtų papilkėjusi, o priešingai – švytinti ir gaivi, kaip bundanti gamta.

Kremas su hialurono rūgštimi

Dar viena puiki investicija, atėjus pavasariui, yra veido kremas su hialurono rūgštimi. Dėmes į verta atkreipti į tai, kad žiemai pasibaigus, dėl aštrių temperatūros pokyčių svyravimų, o taip pat – intensyvaus šildymo sezono, daugelis skundžiasi stangrumą bei spindesį praradusia, papilkėjusia veido oda. Tačiau tai – ne tokia didelė bėda, kaip gali pasirodyti: atminkite, kad veido kremas su hialurono rūgštimi, efektyviai padės išspręsti šią problemą.

Kremas su UV filtru

Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad būtent pavasaris (net ir itin ankstyvas), yra tas metas, kai vis drąsiau lepinamės saulės spinduliais. Taigi, jei jūsų grožio priemonių kampelyje dar nėra veido kremo su UV filtru, pats laikas įsigyti šį gaminį.

Taigi, jei vis norite atėjus šiam metų laikui tinkamai pasirūpinti savo veido oda, pats metas investuoti į kremus su vitaminais C ir D; hialurono rūgštimi bei UV filtru. Na, o tuo atveju, jei pageidaujate, kad šių priemonių įsigyjamas būtų ypač greitas, paprastas ir patogus bei daugiau laiko turėtumėte grožio procedūroms, dėmesio verta išeitimi taps veido kremai internetu.