Skanaus!

Užkandžiai ir kalorijos: ne visada viskas baigiasi kilogramais

Užkandžiai daugeliui yra didžiausia nuodėmė, kurią daro kiekvieną dieną. Atrodo, jeigu būtų maitinamasi reguliariai ir tik pagrindiniais patiekalais – organizmas jaustųsi kur kas geriau, juolab, svoris nebūtų toks gąsdinantis. Visgi, užkandžiai yra daugelio mūsų kasdienybė ir mes nežinome kaip su jas susitvarkyti.

Dietologai tvirtina, kad reikia nustoti valgyti tarp patiekalų. Atrodo, kad taip turėtumėte net kelis kartus sumažinti savo svorį ir tuo pačiu kūnas jausis kur kas geriau. Tačiau mes galime pateikti kur kas paprastesnę alternatyvą. Tiesiog atidžiai rinkitės užkandžius. Nusprendus, kurie Jums yra skanūs ir tinkamai juos apdorojus – jais mėgautis galėsite kur kas dažniau. Juk ne visi užkandžiai būtinai yra kaloringi ir žalingi žmogaus organizmui.

Padažų baimė

Užkandžiai daugeliui asocijuojasi su labai didele grėsme, kuri dažniausiai vainikuojama keliais papildomais kilogramais. Nebūtinai taip turi būti. Juk galima susikurti ir labai daug sveikų užkandžių. Svarbiausia, kad jiems pagaminti būtų pasirenkami tinkamiausi padažai.

Labiausiai rekomenduojame rinktis aliejus, kurie ne tik suteikia sotumo jausmą, tačiau tuo pačiu ir pagardina užkandžius, yra labai sveiki. Kokybiški aliejai yra gana brangūs, tačiau juk jų užtenka labai ilgam laiko tarpui. Rekomenduojame invertuoti, o paskui ilgą laiką džiaugtis jų nauda.

Riešutai ir džiovinti vaisiai

Jeigu norite užkasti labai skaniai, sveikai ir tuo pačiu sočiai – džiovinti riešutai, vaisiai ir sėklos yra geriausias užkandis, kuris puikiai tinka tiek vakaro metu, tiek darbe. Paprasčiausiai juose esančios rūgštys yra labai reikalingos žmogaus organizmui, suteikia jam labai daug jėgų ir tuo pačiu pakelia nuotaiką.

Kaina taip pat nėra maža, tačiau nauda – akivaizdi.

Kuo daugiau daržovių

Užkandžiai bus kur kas sveikesni ir naudingesni tokiu atveju, jeigu jie bus daromi ir kuo daugiau daržovių. Ypač rekomenduojamos lapinės daržovės, kurių žiemos metu įsigyti galite prekybos centruose. Jos labai sveikos ir tuo pačiu suteikia žmogaus organizmui labai daug jėgų.

Jeigu jaučiatės išsekęs ir tuo pačiu galvojate, kad peršalimas gali jus labai greitai sugriebti į savo gniaužtus – tokiu atveju užkandžiai su daržovėmis yra labai naudingas pasirinkimas.

Ar mums reikia mėsos?

Apie mėsos vartojimo dažnumą paskutiniu metu labai labai dažnai. Kol vieni tikina, kad ji yra būtina, tuo tarpu kiti argumentuoja, kad galima labai sėkmingai išsiversti ir be jos.

Jeigu darote užkandžius – darykite ne tokie riebaluotus, t.y. be mėsos. Tokiu atveju Jūsų organizmas kur kas greičiau pasijaus puikiai, pamatysite, kad net ir valgant užkandžius galima nuvesti svorio.

Prieskonių galia

Galiausiai, net ir iš tradicinių ingridientų pagaminti užkandžiai bus kur kas skanesni jeigu naudosite netradicinis prieskonius. Svarbiausia, kad jų pasiūla šiuo metu yra itin plati, o internete galima atrasti labai platų jų pasirinkimą.

Nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite naujus receptus, kurie nudžiugins Jūsų skonio receptorius. Jeigu pačiam labai sunku suvokti, kaip reikia derinti tam tikrus produktus, kad rezultatas būtų skanus – tokiu atveju rekomenduojame užsukti į receptų internetinius puslapius ir ten susipažinti su paprastomis ir labai skaniomis galimybėmis.