Naudinga

UAB ,,Pontem" atstovai primena apie nemokamą kokybės liniją

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), reaguodama įpastaruoju metu viešojoje erdvėje pasirodžiusius pranešimus apie prastai atrodantį ir nekokybišką pacientų maistą, paskelbė, kad padėtį ligoninėse tikrins mobili ekspertų komisija. Pacientus maitinančių įmonės atstovai sveikina tokią SAM iniciatyvą ir primena laukiantys pastabų nemokamais kokybės linijos telefonais.

„Nuoširdžiai džiaugiamės, kad aukščiausiame valdžios lygmenyje pagaliau atkreiptas dėmesys į įsisenėjusias ligonių maitinimo problemas. Sveikintina sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos inicijuota akcija, kurios metu vertinama pacientams tiekiamo maisto kokybė, bus teikiami patarimai bei rekomendacijos, ir, tikimės, bus gilinamasi į tai reglamentuojančius norminius aktus“,–teigia įmonės UAB ,,Pontem“ vykdantysis direktorius D.Garbauskas.

Profesionalias specializuoto maitinimo paslaugas teikiančių įmonių atstovai tvirtina pasirengę aktyviai bendradarbiauti su ekspertais. „Stengsimės įsitraukti į visas iniciatyvas, kurios skatina visuomenę viešai diskutuoti šia aktualia ir jautria tema. Svarbiausia, kad būtų ieškoma racionalių sprendimų ir siekiama juos įgyvendinti“, – pabrėžia D.Garbauskas.

Pritardami SAM raginimui elgtis pilietiškai, pacientus maitinančių įmonių atstovai sako esantys atviri pasiūlymams ir pasirengę pagal galimybes įsiklausyti į pastabas. Norintys pranešti apie pastebėtas negeroves ir ligoninių maisto trūkumus kviečiami skambinti nemokamu kokybės linijos telefono numeriu: 8 800 10014.

Pranešimą paskelbė : Silva Petrikauskienė, UAB ,,Pontem”