Naudinga

Ligonines maitinančios įmonės atstovai pritaria SAM vykdomai akcijai

Maistą ligoninėse tikrina mobili ekspertų komisija sudaryta Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM).  VšĮ ,,Kretingos  maistas” įmonės atstovai pritaria tokiai SAM iniciatyvai ir teigia, kad viešumas naudingas visoms pusėms ir tikisi, kad ši akcija  įtakos teigiamus pokyčius pacientų   maitinimo teisiniame reguliavime ir faktiname įgyvendinime.

 „Profesionalias specializuoto maitinimo paslaugas teikiame daugiau kaip dešimtmetį,  laikomės visų ligonių maitinimą reglamentuojančių norminių aktų reikalavimų ir gerai žinome realią situaciją šioje srityje. Sveikiname sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos inicijuotą akciją. Tai dar viena galimybė visiems kartu ieškoti racionalių būdų, kaip spręsti kylančias problemas. Palaikome iniciatyvas, kurios skatina viešai diskutuoti šia visuomenei aktualia tema ir esame pasiryžę bendadarbiauti. Tikimės, kad ši akcija duos rezultatų ir padarys teigiamus pokyčius pacientų maitinimo teisiniame reguliavime ir faktiniame įgyvendinime“, – teigia VšĮ ,,Kretingos maistas generalinė direktorė Alisa Norkuvienė.

 ,,Dar kartą norime priminti, kad nuolatos laukiame pasiūlymų, pastabų, pageidavimų ir visada į tai atsižvelgiame, operatyviai reaguojame. Tam tikslui skirta prieš dešimtmetį įdiegta nemokama kokybės linija – 8 800 51010. Skambinkite darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. „, – kviečia A.Norkuvienė

Pranešimą paskelbė : Silva Petrikauskienė, VšĮ Kretingos maistas