Grožis

TRYS KVEPALŲ RŪŠYS, KURIAS VERTA IŠBANDYTI KIEKVIENAM

Kvepalai su feromonais, aliejiniai kvepalai bei kvepalai plaukams – tai trys kvepalų rūšys, kurios nepalieka abejingų. Būtent su šiomis kvepalų rūšimis šiandien ir susipažinsime truputį artimiau.

Kvepalai su feromonais

Kvepalų parduotuvė yra puiki vieta įsigyti kvepalus, kurie gali suteikti ženkliai daugiau pasitikėjimo savimi. Kvepalais su „paslaptimi“ dažnai vadinami feromonais praturtinti kvepalai gali padėti žmogui sustiprinti pasitikėjimo savimi jausmą. Pasipurškus jais, pastebimai gerėja nuotaika, atsipalaiduojama, mažinamas stresas. Šios rūšies kvepalus patartina purkšti ant kaklo bei riešų, t. y., pulsuojančių kūno vietų, tačiau kvėpinti rūbų jais tikrai nereikia. Svarbu paminėti, kad specialistai nepataria vyrams purkštis kvepalais su feromonais, kurie yra skirti moterims, o moterims – kvepalais su feromonais, kurie yra skirti vyrams, nes galite sulaukti ne tokio poveikio, kurio tikitės. Kalbant apie konkrečius kvepalų su feromonais pavyzdžius, galima paminėti kvepalus „LF AFROZY LANSMAN APHRODISIAQUE extrait de parfum unisex“. Šie nepakartojamo aromato kvepalai išsiskiria savo unikaliu charakteriu. Juose susipina jūrinės bei žemės kvapų natos, žadinančios emocijas ir nuteikiančios romantiškai.

Aliejiniai kvepalai

Aliejaus pagrindu gaminami aliejiniai kvepalai yra natūrali kvepalų rūšis, kuri puikiai tinka jautrią, sausėti linkusią odą turintiems asmenims. Aliejiniai kvepalai, kaip ir kvepalai su feromonais, yra skirti naudojimui ant odos, nes audiniai nėra pajėgūs atskleisti gerųjų šių kvepalų savybių. Šios rūšies kvepalai, jais pasikvėpinus laikosi labai ilgai, o pagrindinės jų natos, pasikvėpinus, atsiskleidžia akimirksniu. Puikiu aliejinių kvepalų pavyzdžiu yra „N4-Vanille&Tobacco“. Šis parfumuotas unisex aliejus dvelkia prabanga bei šiluma. Būtent šis klasikiniu rytietiškų prieskonių aromatu išsiskiriantis aromatas sujungia saldymedžio sulčių, džiovintų vaisių, kakavos, vanilės bei tongapupių natas į vieną, dėmesį traukiančią visumą.

Plaukų kvepalai

Dar viena kvepalų rūšis, kurią galima rasti kvepalų parduotuvėje, yra kvepalai plaukams. Lengvi, plaukų neapsunkinantys kvepalai tinka įvairių tipų plaukams. Pasipurškus plaukų kvepalais, plaukai lieka lengvi, neapsunkę bei pamaitinti. Šie kvepalai taip pat suteikia plaukams neįtikėtiną žvilgesnį, plaukai ir galvos oda išlieka gaivūs ir nėra sausinami. Plaukų kvepalai puikiai pašalina nepageidaujamus kvapus iš plaukų. Puikus tokių kvepalų pavyzdys yra „Asdaaf Andaleeb“ kvepalai plaukams, kuriuos galima įvardyti, kaip vienu geriausių pasaulyje eterinių aliejų, egzotinių miškų, dervų bei prieskonių natų deriniu.