Sveikata

Svarbiausia informacija apie krūtų didinimo operaciją

Krūtų didinimas yra visiems puikiai žinoma ir viena iš dažniausiai pasirenkamų plastinių operacijų tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje. Žinoma, apie šią procedūra tikrai galima išgirsti nemažai mitų, todėl kartais kyla labai daug klausimų apie implantus, procedūros eiga, gijimą, galutinius rezultatus ir panašius dalykus. Žinoma, visuomet atsakymus galite rasti www.plastikoschirurgas.lt svetainėje arba pasikonsultuoti su specialistais. Kartais norisi sužinoti daugiau informacijos prieš pradedant mąstyti ar ši operacija yra reikalinga, todėl svarstantiems labai svarbūs tikslūs atsakymai į klausimus. Jei ir jūs dvejojate arba galvojate apie pokyčius ir jų naudą, tuomet verta pasidomėti bent jau svarbiausia informacija apie krūtų didinimą, operacijos eigą ir gijimo laiką.

Daugeliui krūtų didinimas simbolizuoja atsisveikinimą su kompleksais, kai galima padidinti pasitikėjimą savimi ir iš naujo save pamilti. Daugeliui ši operacija leidžia pagerinti savo gyvenimo kokybę ir džiaugtis tuo, kas anksčiau nekėlė didelio pasitenkinimo dėl kompleksų buvimo. Pasiryžus šiai operacijai daugeliui kyla klausimų apie implantus, kadangi tai pagrindinis įrankis, kuris leidžia džiaugtis didesne krūtine. Dažniausiai naudojami implantai yra silikoniniai, nes daugeliui pacienčių tai yra maloniausiai apčiuopiamas implantas. Kitais atvejais gali būti naudojami hidrogeliniai arba fiziologiniai implantai, bet jie pasirenkami daug rečiau. Taip pat moterims tenka pasirinkti kokia forma jas domina labiau – apvali ar anatominė. Kaip galima suprasti, anatominė yra artimesnė natūraliai krūtinės formai, o apvali yra skirta norinčioms putlesnės viršutinės krūtinės dalies. Taip pat labai svarbu žinoti, kad implantus reikia keisti – tai nėra visam gyvenimui užtikrintas dalykas, tačiau jie keičiami tikrai ne dažnai, kas dešimt – dvidešimt metų. Taigi krūtų didinimo operacija yra ilgalaikė investicija į savo išvaizdą.

Prieš operaciją būtina susitikti su plastikos chirurgu konsultacijai – taip iki smulkmenų įvertinama paciento būklė, apžiūrimos krūtis, apgalvojama kokie implantai tikrų ir įvertinama ar galima patenkinti visus pacientės turimus lūkesčius. Po operacijos apie 3-4 savaites reikia nešioti specialią liemenėlę, o po šiek tiek daugiau nei 4 savaičių galima pradėti miegoti ir ant pilvo. Galutinis rezultatas matomas po operacijos praėjus trims mėnesiams.