Interjeras,  Sodas ir kiemas

Sukulentų kompozijos: idėjų galerija (25 foto)

Sukulentai šiuo metu itin populiarūs. Ir kaip gi kitaip? Jie faktiškai nemirtingi, nelepūs, nereikalaujantys ypatingos priežiūros ir itin gražūs!

Stori ir standūs sukulentų lapai yra vandens talpyklos, tad net ištraukti iš žemės, sukulentai gali kelias savaites išgyventi iš vidinių resursų. Jie tokie simpatiški, jog naudojami net vestuvių puokštėse, nebijant, kad nuvys kol jie sakys „taip“ prie altoriaus.

Kadangi sukulentai patys savimi pasirūpina, užima mažai vietos, atrodo mieli kaip katinukai vazonėliuose, jie itin  mielai pasirenkami kuriant šiuolaikinį interjerą.

Ir visgi sukulentai sukulentams nelygūs – jų esama pačių įvairiausių rūšių ir išvaizdos. Nors tradiciškai pagalvojame apie spiralinės rozetes formą, tačiau jie būna ir svyrantys ir siauri ir plokšti. Būtent todėl lengva vien iš sukulentų formuoti įvairias kompozicijas.

Šioje idėjų galerijoje pamatysite kaip galite komponuoti sukulentus ir kaip sukurti interjero objektus bei dekoracijas, kurie papuoš namus.

Štai, pavyzdžiui, viena tokių idėjų – gyvas, žalias stalas.

Sukulentų kompozicijos gali tapti ir puikiais paveikslais kabančiais ant sienos. Tereikia seno rėmelio, indo ir nedidelių sukulentų kompozicijai sukurti. Tokia kompozicijas itin dailiai atrodo šviesiame interjere.

Sukulentams nereikia didelių vazonų, priešingai jie itin jaukiai ir mielai atrodo mažuose vazonėliuose. O dar subtiliau jų grožis atsiskleidžia arbatos puodeliuose. Seni, galbūt įskilę ar tiesiog morališkai pasenę puodeliai, iš kurių jau nesinori gerti arbatos, gali tapti puikiais vazonėliais sukulentų kompozicijoms.

Beje, sukulentų kompozicijos tinka bet kokiam interjerui, tad kiekvienas ras sau tinkamą idėją.