Interjeras

Šiuolaikiškas vonios kambarys: netradiciniai sprendimai

Ilgus metus vonios kambarys buvo laikomas praktinio pobūdžio erdve, naudojama atlikti higienos procedūroms ir į šios erdvės dizainą nebuvo kreipiama daug dėmesio, palyginti su kitomis namų erdvėmis. Ilgainiui  vonios kambariai tapo ne tik funkcionalesni, bet ir akiai patrauklūs. ARSAN profesionalų komanda aptars šiuolaikiškus ir tendencingus vonios kambario interjero sprendimus.  

Spalvota keramika

Labiau tradiciniuose vonios kambariuose esame įpratę matyti baltus keramikos gaminius ar vonios įrangą dengta chromu. Kasmet vonios kambarys tampa atviresnis interjero dizaino tendencijoms bei įvairiems nestandartiniams ir spalviniams sprendimams. Ieškantiems išskirtinio dizaino, rekomenduojame atkreipti dėmesį į spalvotus keramikos gaminius. Išraiškingu akcentu gali tapti spalvota vonia, praustuvas ar net unitazas. Tobulėjant technologijoms, vonios įrangos gamintojai gali pasiūlyti spalvų gamą nuo pastelinių švelnių iki ryškesnių sodrių atspalvių. Nebijokite plėsti tradicinio vonios kambario ribas ir eksperimentuoti – tik taip atrasite savo unikalų stilių! 

Potinkiniai maišytuvai

Vis populiaresnis pasirinkimas vonios kambariuose tampa potinkiniai vandens maišytuvai, kurie yra šiuolaikiški, dėl neįprasto montavimo būdo. Šie nestandartiniai kranai išskirtiniai moderniu minimalistiniu dizainu, nes vandenį maišanti dalis įmontuojama į sieną. Toks pasirinkimas sukuria didesnės erdvės ir tvarkingo vonios kambario pojūtį. Be to, šių maišytuvų priežiūra yra lengvesnė. Spalvoti sieniniai maišytuvai gali tapti ir pagrindiniu kambario akcentu, tad šie gaminiai puikus pasirinkimas vertinantiems stilingus ir tuo pačiu kokybiškus ir funkcionalius įrenginius. Arsan.lt parduotuvėje potinkinių maišytuvų asortimentas itin platus: rinkites tarp skirtingų spalvų, formų, valdymo tipų bei dydžių.

Dušo kabinų graviravimas

Dar vienas unikalus nestandartinis sprendimas vonios kambaryje – dušo kabinų stiklų graviravimas lazeriu. RADAWAY dušo kabinų gamintojai siūloišmanią technologiją,  kurios dėka ant šių įrenginių, lazerio spinduliais, išdeginami įvairaus sudėtingumo dekorai (ornamentai, topografija ar kiti vizualai: miesto, gamtos elementai, gyvūnai ir pan.). Gamintojas suteikia galimybę išgraviruoti stiklą pagal jūsų pateiktą vizualą – tai reiškia, kad dušo kabiną gali puošti net jūsų atvaizdas ar kitas individualus dekoras. Taigi toks sprendimas neabejotinai taps išraiškingu vonios kambario akcentu.

Natūralios medžiagos

Nebūtina daug investuoti, norint sukurti šiuolaikišką vonios kambario dizainą. Erdvės pagyvinimui puikiai tiks natūralios medžiagos (akmenėliai, augalija ir pan.). Į vonios interjerą įtraukite medienos imitacijos vonios baldus, aksesuarus ar kitus panašius elementus. Turbūt esate pastebėję, kad SPA centrai dažnai puošia erdvę akmenimis – taip sukuriamas pojūtis tarytum būtumėte gamtoje. Kodėl gi nepabandžius šią atpalaiduojančią atmosferą perkelti į vonios kambarį? Akmenimis galite dekoruoti laisvus plotus po praustuvu ar laisvai pastatoma vonia, kuri tokioje aplinkoje taps dar dailesniu akcentu. Natūralumo pojūtį suteikia ir šviesos šaltiniai – jeigu vonios kambaryje nėra lango,  tai kompensuoti galite natūralesniu apšvietimu. Verti dėmesio veidrodžiai su LED apšvietimu, kurie taip pat yra šiuolaikiškas sprendimas ir stebina naujausiomis technologijomis. Na, o paprasčiausias būdas suteikti erdvei daugiau gyvybės – augalija. Jeigu nemėgstate sodinti ir prižiūrėti augalus – pasinaudokite dirbtinėmis gėlėmis ar kitais augalais.

Taigi nėra vienos taisyklės, kaip sukurti šiuolaikišką vonios kambario erdvę. Svarbu visuomet suteikti erdvumo ir švaros pojūtį ir išlaikyti balansą tarp ryškių akcentų ir minimalizmo.  Nebijokite, priklausomai nuo poreikių, šiek tiek paimprovizuoti. O svarbiausia kurkite aplinką, kurioje būtų malonu ir komfortiška. Jeigu norite gyvai apžvelgti šiuolaikiškus ir nestandartinius sprendimus, kviečiame nemokamai konsultacijai Vilniuje, ARSAN salone, Lakūnų g. 5.