Naudinga

Rita Ora vardinė batų kolekciją jau Lietuvoje – pristatyme Berlyne sudalyvavo ir Monique

Viena žinomiausių Lietuvos atlikėjų Monika Pundziūtė-Monique gali pasigirti ypatingais metais: dainininkės kūriniai puikuojasi radijo stočių topuose, didžiausi šalies renginiai neapsieina be jos pasirodymų, o vakar ji turėjo išskirtinę galimybę sudalyvauti žymiosios Ritos Oros „Deichmann“ batų kolekcijos pristatyme. Ji – vienintelė žinoma lietuvaitė, turėjusi progą apsilankyti uždarame VIP vakarėlyje svečiams iš visos Europos.

Išskirtinis renginys Berlyne sutraukė garsias pramogų pasaulio ir mados atstoves, kurios turėjo galimybę Ritos Oros „Deichmann“ rudens-žiemos kolekciją išvysti pirmos. Inscenizuotą pristatymą surengė žvaigždžių choreografas ir kūrybos direktorius Marvinas A. Smithas, dirbęs su tokiais atlikėjais kaip Jennifer Lopez ir Maiklas Džeksonas. Renginio svečių laukė ir gyvas akustinis Ritos Oros pasirodymas, kurio metu atlikėja atliko ir kampanijos dainą – „New Look“.

Batai – tai raktas į pasitikėjimą savimi

Atlikėja Monique neslėpė susižavėjimo tiek pačiu renginiu, tiek Rita Ora – nuo senų laikų, M. Pundziūtė yra didžiulė dainininkės gerbėja. Tai – jau antrasis jų susitikimas, prieš metus atlikėjoms teko dalintis scena viename Lietuvos festivalių.

Vykti į Berlyne vykusį pristatymą ir artimiau susipažinti su pačia kolekcijos kūrėja, Monika Pundziūtė buvo pakviesta neatsitiktinai: ji, kaip ir Rita Ora, tikina, kad batai – tai esminis bet kokio įvaizdžio akcentas.

„Ritos Oros požiūris man yra be galo artimas – kurdama avalynės kolekciją ji norėjo inspiruoti moteris, suteikti galimybę kasdien jaustis pakylėtai, tarsi roko žvaigžde. Vienu gyvenimo etapu man pačiai labai reikėjo tokios motyvacijos, kai net nedrįsdavau lipti į sceną su aukštakulniais. Naujoji atlikėjos avalynės kolekcija tiesiog spinduliuoja seksualumu ir veržlumu. Manau, ji puikiai atitinka mano stilių ir yra aktuali visoms merginoms: iš daugybės modelių kiekviena gali rasti bet kokiai progai ar nuotaikai tinkančius batus“, – sako Monique.

Kaip teigia pati Rita Ora, buvimas scenoje jai sukelia be galo daug emocijų, kurios ir buvo jos pagrindinis įkvėpimas: kolekcija kiekvienai leis pasijausti laisvai, moteriškai ir drąsiai.

„Mano stiliaus įkvėpimas visada kyla iš mano požiūrio į gyvenimą. Tai, ką aš dėviu, rodo, kaip noriu jaustis tą dieną. Manau, kad pasitikėjimas savimi yra labai svarbu ir jis prasideda nuo batų. Tikiu, kad kolekcija, kurią mes sukūrėme – tai puikiai iliustruoja”, – teigė britų superžvaigždė.

Stilius pagal asmenybės būseną

Avalynės kolekcijasudaryta iš penkių skirtingų stilių, kurie atspindi penkias asmenybės būsenas ir požiūrį: laisvę, kūrybiškumą, smalsumą, drąsą bei stiprybę. Čia galima rasti išraiškingų aulinukų, spalvingų sportinių batelių ar spindinčių aukštakulnių. Kolekcijoje dominuoja neoninės detalės ir išskirtiniai bei akį traukiantys motyvai – sagtys, gyvūnų raštai, blizgučiai.

Ypatingoje kolekcijoje, pavadinimu #Radiate, net 40 skirtingų modelių, kurių įvairovė leis išsirinkti tinkamą porą kiekvienai progai. Atlikėja pagalvojo apie visus madingiausius sezono siluetus, tačiau juos atskleidė savitu bruožu ir išskirtiniais akcentais.

Kolekcija pasirodė Lietuvos „Deichmann“ parduotuvėse ir internetu jau šiandien – rugpjūčio 29 d.

Pranešimą paskelbė: Agnė Kalinkaitė, UAB Headline agency