Be kategorijos

Reikalingiausios kosmetikos priemonės

Kiekviena moteris turi savo mėgstamiausių priemonių – tai gali būti dekoratyvinės kosmetikos produktas arba tiesiog odos priežiūrai skirtos priemonės. Tokie produktai gali būti nesunkiai randami moters rankinėje, vonios kambaryje ar net automobilyje. Nors skirtingi žmonės dažniausiai mėgsta skirtingus produktus, tačiau tendencijos gana ryškios ir jas tikrai nesunku pastebėti.

Lūpų balzamą greičiausiai visada su savimi turi kiekviena moteris. Tai labai kompaktiškas ir reikalingas daiktas, todėl jį galima įsidėti net ir į kišenę. Lūpų balzamo dažnai reikia įvairiais metų sezonais, o žiema jo neturėti tiesiog negalima. Tai priemonė, kuri leidžia džiaugtis sudrėkintomis ir pamaitintomis lūpomis, o tas aktualu kiekvienai. Su balzamu savo lūpomis pasirūpinsite bet kokioje situacijoje.

Kita labai svarbi priemonė yra veido kremas. Tikriausiai būtų sunku rasti moterį ar merginą, kuri nesinaudoja veido kremu. Veido odą reikia puoselėti nuolat, kitaip labai greitai galima pastebėti, jog oda netenka spindesio, tampa pilkesnė. Ypatingai kremas reikalingas brandžios bei sausos odos savininkėms, nes joms reikia pastovaus išorinio drėkinimo. Būtent kremai yra puikūs odos drėkikliai – jie dažniausiai būna nesunkios tekstūros ir praturtinti įvairiausiomis naudingomis medžiagomis, kurios puoselėja odą ir kontroliuoja drėgmės balansą. Kai kuriuose kremuose galima rasti C, E vitaminų, kurie neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį. Taip pat populiarūs ir drėkinamieji kremai su atspalviu, nes jie suvienodina veido spalvą. Tai labai patinka moterims, kurios įprastai nemėgsta daug dažytis – BB kremų galite nesunkiai įsigyti ne tik fizinėse parduotuvėse, bet ir tokiose interneto svetainėse kaip www.kosmetikosparduotuve.lt. Jei rankinėje veido kremų nesinešiojate, tai jis reikalingas bent jau vonios kambaryje.

Net ir nemėgstančios daug makiažo, greičiausiai puikiai žino, kad tušas tikrai niekad nepakenkia. Juo galima išryškinti akis, pridėti veidui akcento. Tačiau ne visuomet tušą lengva išsirinkti – daugelis jų sukrenta į gumulėlius, nutrupa arba palieka juodus paakius. Toks tušas tikrai nėra būtinybė, tačiau atradus kokybišką, puikiai savo funkcijas atliekantį tušą, jį būtina nešiotis rankinėje. Blakstienų tušas gali prailginti blakstienas, suteikti daugiau apimties, o kai kurie tušai taip pat praturtinti naudingomis medžiagomis, kurios paskatina blakstienų augimą.