Poroms

Prezervatyvų pasirinkimas: 7 esminės taisyklės

Seksas – geras dalykas. Kai kuriems – net pats geriausias dalykas gyvenime. Jis padeda atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius, galiausiai, jis padeda parodyti mylimam žmogui – koks jis jums yra svarbus. Žinoma, seksu norisi mėgautis kur kas dažniau nei susilaukti palikuonių, tad be gerų apsaugos priemonių – nei iš vietos.

Dažniausiai kaip geriausia apsauga yra minimi prezervatyvai, kadangi jie gali padėti išvengti ne tik nėštumo, tačiau ir lytiškai plintančių ligų. Ypač dažnai minimi prezervatyvai Durex, kadangi šios prekinis vardas – tikrai vertas dėmesio. Ir nors gamintojas yra svarbus rodiklis renkantis, tačiau reikia įvertinti kur kas daugiau aspektų.

Jūsų dėmesiui – šis straipsnis yra trumpas gidas geriausio sargio pasirinkimo link.

  1. Gamintojas.

Kaip jau minėjome – pirmiausia siūlome kuo daugiau dėmesio skirti gamintojui. Tikrai ne visi vardai, kurie yra nežinomi – blogi. Tačiau dažniausiai žmonės kur kas labiau pasitiki tokiais prekiniais vardais, kurie yra jau seniai ir kurie yra sulaukę daug teigiamų komentarų. Esame tikri, kad tai sukonkretins ir tuo pačiu pagreitins paieškas. Pavyzdžiui, visiems puikiai žinomi Durex prezervatyvai, kurie laimi itin kokybiškais, taip pat ir Skyn, galiausiai, visais kitais, kurie daugiau arba mažiau yra žinomi ir tai dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo juos naudojant. Galiausiai, tokie vardai yra sertifikuoti, patikrinti, kad žmogus naudojamas yra ramus, kad kokybė – puiki, tad ir tarnaus – ilgai.

  • Dydis.

Labai svarbus aspektas renkantis sargius yra dydis. Reikia, kad sargis gražiai priglustų aplink varpą, kadangi tik tokiu atveju nauda bus. Ir tuomet, kai kalba eina apie apsaugą, ir tuomet, kai kalba eina apie malonumą. Svarbiausia, kad šiuo metu internete galima rasti dydžių lenteles, kurios gali padėti kur kas paprasčiau išmatuoti savo penį ir tuo pačiu sužinoti – kuris jūsų dydis. O jo atitikimas yra labai svarbus, kadangi kaip jau minėjome, kad tik tokiu atveju apsauga bus. Per dideli sargiai sekso metu gali paprasčiausiai nusimauti, kai tuo tarpu per maži – sekso metu plyšta. Tokiu atveju, galima sakyti, kad mylitės visai be apsaugos, nes netinkamo dydžio sargiai neturi jokios naudos.

  • Malonumas.

Renkantis sargius reikia nepamiršti, kad yra tokių, kurie ne tik suteikia apsaugą nuo LPL bei nėštumo, tačiau ir tokių, kurie gali suteikti kuo daugiau malonumo. Ypač vertinami prezervatyvai, kurie yra su rangytų paviršiumi. Puikus pasirinkimas yra ir tie, kurie trinties metu skleidžia labai malonų kvapą. Tikrai rasite labai platų aromatų pasirinkimą, kuris patiks kiekvienam ir kiekvienai. Galiausiai, siūlome rinktis tokius, kurie net šviečia nakties metu. Visa tai gali atrodyti tik kaip smulkmenos, tačiau išties labai svarbios ir kurios gali garantuoti, kad malonumas bus kuo didesnis.

  • Medžiaga.

Nors dažniausiai priimta galvoti, kad prezervatyvai yra tik iš silikono, tačiau šiuo metu pasiūla tikrai kur kas platesnė. Galima rasti ir kurtus iš specialaus kaučiuko, kuris gali padėti saugiai mylėtis ir tiems, kurie yra alergiški lateksui. Tik reikia atsargiai rinktis tokius sargius, kadangi specializuotų pasiūla dažniausiai yra mažesnė.

  • Galiojimo laiko tarpas.

Naudokite prezervatyvus, kurie yra dar gero galiojimo laiko tarpo. Kai kurie taip ilgai savo piniginėje nešioja sargius, kad pamiršta – kada jie buvo pirkti. Tokių naudojimas nėra galimas. Žinoma, dažniausiai galiojimo data yra ant etiketės, tad tereikia ją patikrinti ir jeigu dar geri – tik tokiu atveju naudoti.

  • Paviršius.

Rinkitės ne tik lygaus, tačiau ir rangyto paviršiaus sargius, kurie sekso metu gali suteikti kuo daugiau gerų emocijų. Tai yra puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori pajusti kuo daugiau. Esame tikri, kad tai ypač patinka moterims, kurios dėl rantyto paviršiaus kur kas greičiau pajunta didįjį „O“.

  • Spalva.

Renkantis sargius galima taip pat susipažinti išties su labai plačia spalvine gama. Durex prezervatyvai tikrai labai įvairūs. Ir tokie, kurie beveik permatomi, tad užsidėjus matyti penio oda, ir tokie, kurie yra ryškūs, bet blizgūs, su paveiksliukais. Skoniai skiriasi, tad džiugu, kad šiuo metu kiekvienas gali rasti tai, kas jam kelia pačias geriausias emocijas.

  • Storumas.

Galiausiai, svarbus aspektas renkantis yra ir storumas. Nuo tokių, kurie labai ploni iki tokių, kurie yra stori. Tikrai ploni nereiškia, kad jie yra blogesnės kokybės. Tačiau kai kurie kur kas ramiau jaučiasi, kai sekso metu yra dėvimi storesni. Žiūrėkite, kas Jums teikia pasitikėjimą ir padeda atsipalaiduoti geriau.

Pasiūla yra labai plati, tad esame tikri, kad kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Kadangi šiuo metu vis daugiau žmonių perka sargius internetu – siūlome pasinaudoti galimybe ir pasikliauti nemokamais patarimais, konsultacijomis, kurios leis be jokių tabu rasti tinkamiausią apsaugą. Nuo jos ir prasideda geras seksas.