Grožis

KAIP ĮSIGYTI TINKAMĄ PLAUKŲ DŽIOVINTUVĄ BEI KVEPALUS?

Be kokių dviejų priemonių sunkiai įsivaizduojama dienos pradžia? Atsakymas paprastas – plaukų džiovintuvas bei kvepalai, suteikiantys atitinkamą prieskonį bet kokiam įvaizdžiui.

Kvepalai pagal kvapų grupes

Kvepalus sąlyginai galima suskirstyti į grupes pagal kvapo kategoriją. Pirmoji kvepalų grupė – tai gaiva bei šviežumu dvelkiantys citrusinių vaisių kompozicijos kvepalai. Gėlių kvapų kategorija – tai antroji kvepalų grupė. Pagalvojus apie gėlių kategorijos kvepalus, dažniausiai prisimenamas romantiškosios rožės kvapas, tačiau tai tik vienas iš galimų variantų. Salsvais ir lengvais kvapais pasižymi vaisinės kvapų kategorijos kvepalai, o štai medienos kvapo kategorijai priskiriami kvepalai yra „sunkesni“ bei elegantiškesni. „Sunkesni“ bei aštresni yra ir egzotika dvelkiantys rytietiškų kvapų kategorijai priskiriami kvepalai. Rinkdamiesi kvepalus, nepamirškite atkreipti dėmesio į aromato koncentracija, nes pastaroji kvepaluose bei tualetiniame vandenyje skiriasi. Be to kvepalų pasirinkimui įtakos turi ir Jūsų odos tipas. Tikrai kokybiškus kvepalus, kurie tiks bet kokiai progai išsirinkite čia.

Plaukų džiovintuvų tipai

Plaukų džiovintuvai įprastai yra skirstomi į keletą skirtingų tipų. Vienas iš jų – tai keramikiniai plaukų džiovintuvai. Šio tipo džiovintuvai garsėja kaip prietaisai, darantys bene mažiausią neigiamą poveikį džiovinamiems plaukams. Keramikiniai džiovintuvai kaista tolygiai, todėl plaukų džiovinimo procesas yra pakankamai greitas.

Dar vienas plaukų džiovintuvų tipas yra jonizuoti plaukų džiovintuvai. Šio tipo plaukų džiovintuvai dėl neigiamai įkrautų jonų, nesausina plaukų, apsaugo džiovinamų plaukų struktūrą nuo pažeidimų, užtikrina, kad išdžiovinti plaukai būtų glotnūs bei sveikai žvilgantys. Plaukų džiovintuvai su jonų technologija taip pat garantuoja, kad jais išdžiovinti plaukai nesielektrins bei nesivels.

Titano plaukų džiovintuvai yra dar vienas džiovintuvų tipas. Šio tipo džiovintuvai yra itin lengvi, išskiriantys aukštą bei koncentruotą temperatūrą. Titanų plaukų džiovintuvais plaukus galima išdžiovinti labai greitai, be to šiuos džiovintuvus labai patogu pasiimti ir į keliones, nes, kaip jau buvo minėta, jie išsiskiria savo nedideliu svoriu.

Spartų bei tolygų plaukų džiovinimo procesą užtikrina infraraudonųjų spindulių plaukų džiovintuvai. Šio tipo džiovintuvai taip pat gali stimuliuoti pažeistų plaukų folikulus, kas iš esmės padeda plaukams pereiti į augimo stadiją, vadinamąją anageninę būseną.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis plaukų džiovintuvą?

Renkantis plaukų džiovintuvą, būtina atsižvelgti į savo plaukų tipą, tokiu būdu bus ženkliai paprasčiau išsirinkti tinkamo tipo plaukų džiovintuvą: silpni, reti plaukai reikalauja kitokio tipo džiovintuvo, nei, pavyzdžiui, stori, garbanotis linkę plaukai.

Dar vienas kriterijus, kurį būtina įvertinti, yra plaukų džiovintuvo galingumas. Optimaliu plaukų džiovintuvo galingumu dažniausiai įvardijama 1750 W galia, tačiau jeigu Jūsų plaukai ploni, pažeisti arba nešiojate trumpų plaukų šukuoseną, Jums kuo puikiausiai tiks ir šiek tiek silpnesnis 1200–1500W galingumo prietaisas. Žinoma, jeigu galite pasigirti itin storais ir garbanotais plaukais, jų džiovinimui Jums prireiks galingesnio prietaiso, kurio galia 1600–2000W.

Plaukų džiovintuvo svoris yra dar vienas kriterijus, į kurį derėtų atsižvelgti, renkantis šį prietaisą. Yra manančių, kad plaukų džiovintuvo svoris nėra reikšmingas kriterijus, tačiau jie, greičiausiai, negali pasigirti vešliais, storais plaukais, kurių džiovinimas trunka ilgiau. Perkant plaukų džiovintuvą internetu, sakysite, neįmanoma įvertinti prietaiso svorio. Tiesą sakant, įmanoma, nes duomenys apie prietaiso svorį visada yra nurodyti jo techninėje charakteristikoje.

Įsigydami plaukų džiovintuvą, įsitikinkite, kad juo Jums bus patogu naudotis. Patogiam naudojimui įtakos turi prietaiso laiko ilgis, modelis, įvairūs dizaino sprendimai bei įvairūs priedai – antgaliai, nuimami oro filtrai ir t. t.Atsižvelkite į minėtus kriterijus, ir išsirinkite tobulai Jūsų plaukams tinkantį plaukų džiovintuvą. Didžiulį itin kokybiškų plaukų džiovintuvų asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: https://bigbox.lt/11951-plauku-dziovintuvai.