Grožis

Kaip išsaugoti gražią ir sveiką odą

Greičiausiai kiekviena iš jūsų žinote bent vieną moterį ar merginą, kuri turi tiesiog tobulą odą. Kaskart, kai ją pamatote, nepaliaujamai sau užduodate tuos pačius amžinus ir paslaptimi apgaubtus klausimus – „Ir iš tiesų, kaip jai tai pavyksta?“, „Kokias magiškas procedūras ji pasitelkia?“, „Kokias brangias grožio puoselėjimo priemones ji naudoja?“ Tačiau iš tikrųjų, vienintelė jos paslaptis yra labai paprasta – tai sisteminga ir efektyvi kasdienė grožio priežiūros rutina, paremta natūraliais ir sveikais sprendimais. Tuo tarpu, jei norite, galime atskleisti dar vieną paslaptį! Tokią pat gražiai ir sveikai atrodančią odą galite turėti ir jūs.

Naudokite tinkamą odos valiklį: kiekvienas odos tipas reikalauja skirtingų grožio puoselėjimo priemonių. Ta pati situacija ir kalbant apie odos valiklius. Pavyzdžiui, riebi ir aknės pažeista oda turėtų būti valoma su valikliu, kurio sudėtyje yra medžiagų, gebančių sumažinti riebumą ir pašalinti kenksmingas, įvairius uždegimus sukeliančias medžiagas.

Venkite gėrimų, kurie neigiamai veikia jūsų odą: reikėtų riboti suvartojamos kavos kiekį ir taip pat atsisakyti alkoholinių gėrimų. Kava labai greitai dehidratuoja organizmą, todėl oda tampa sausesnė ir senesnė. Tuo tarpu alkoholis labai akivaizdžiai sendina odą ir paverčia ją neelastinga.

Sveikai maitinkitės: tai, ką kasdien dedame į savo burną, tiesiogiai atsispindi ir mūsų odos būklėje. Turėtume kaip įmanoma geriau subalansuoti savo kasdienę mitybą, į ją įtraukdami kuo daugiau naudingų vitaminų ir mineralų turinčių maisto produktų. Be to, nereikėtų pamiršti ir natūralių maisto papildų, kurie suteiktų mūsų organizmui visą tai, ko negauname iš maisto.

Odą drėkinkite tiek ryte, tiek ir vakare: nepaisant to, kokiais sveikais sprendimais gali būti paremta mūsų kasdienė dienotvarkė, tai tikrai nereiškia, kad mūsų oda yra tinkamai natūraliai sudrėkinta. Todėl norėdami išsaugoti pakankamą odos drėgmės lygį, turėtume į pagalbą pasitelkti kvapiklių ir kitų kenksmingų cheminių medžiagų neturinčius odos drėkiklius.

Nešvariomis rankomis nelieskite veido: rankos prie jūsų veido turėtų prisiliesti tik tuomet, kai odą prausiate vandeniu. Visais kitais atvejais odos rankomis liesti neturėtumėte – ypač, jei esate ne namuose.

Pasirinkite tinkamas plaukelių depiliavimo priemones: nemaža dalis moterų ir merginų pamiršta, kad skutimosi peiliukai gali lengvai pažeisti mūsų odą, sukeliant alergiją ir didinant odos įpjovimo riziką. Šių problemų galima išvengti, jei pasirenkami fotoepiliatoriai, kurių pasirinkimas šiuolaikinėje rinkoje yra milžiniškas.

Apsaugokite savo odą: jei žengiate pro savo namų durų slenkstį, niekada to nedarykite visų pirma nepatepusios savo odos apsauginiu kremu. Rinkitės tokį kremą, kuris atitinka jūsų odos tipą.